Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltatott mostanában...

Csináltatott mostanában valaki Nifty tesztet?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi

2013. szept. 26. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem, de Prenatestet igen.Egy vérvétel volt az egész, amit németbe küldtek ki.
2013. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen eredményt kaptál, de megbízhatónak találod? Úgy értem mi ezt a tesztet a boholy vizsgálat elkerülése végett végeztettük el...reméljük jó eredményt kapunk és akkor nem szükséges még a szúrást is megcsináltatni...

Te miért csináltattad? Megnyugtatásként vagy volt valami "baj"?

2013. szept. 28. 13:43
 3/5 anonim válasza:
100%
szia, igen, én csináltattam Nifty tesztet. Sajnálom, hogy csak most láttam a kérdésedet. Nálam a Nifty teszt nem vált be, pozitív lett az Edwards sindromára, majd elküldtek azonnal magzatvíz mintavételre. Persze, mondanom sem kell, hogy milyen ideges voltam. Teljesen lemondtam arról, hogy egészséges legyen a magzat, 3 hét múlva jött meg a magzatvíz mintavétel eredménye, és ott azt mondták, hogy egészséges kisfiú! Decemberben szültem, és tényleg egészséges kisfiam született! A cég (az Istenhegyi Klinika) visszafizette a vizsgálat árát (165.000 Ft-ot), de ezzel nem lettem kárpótolva!! Személy szerint senkinek nem ajánlom a NIFTY-tesztet. Te megcsináltattad? Remélem segítettem.
2014. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Prena testet vetettem ma
2014. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezeknek a teszteknek még mindig van bizonytalansági faktora. Nekem chorionboholy mintavételem volt. Nagyon féltem,de nem volt akkora szám,mint amennyire félünk tőle,mi nők. S ezt szeretikbaz orvosok. A Niftyt lehúzásnak tartjàk,s nem 100%os.
2020. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!