Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit raktok magatoknak hazajövő...

Mit raktok magatoknak hazajövős ruhának? Vagy rábízzátok férjeitekre? És a babának milyen vastag overált tesztek? (főleg októberben szülőkhöz)

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok

#ruha #hazajövős
2013. szept. 27. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem pakolok külön ilyet, valamiben csak bemegyek. Az pont jó lesz hazáig is, mivel bent úgy is leveszem és hálóingezek... tehát ott lesz velem egy garnitúra utcai ruha. Fehérneműt meg úgy is pakolok.
2013. szept. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En se vittem kulon hazajovos ruhat :-) amibe bementem teljesen jo volt hazautra is autoval jottunk. A babanak a helyedben egy ilyen plussos kezeslabas ruhat vinnek ha huvosebb lenne es pokrocot. Gondolom kocsival mentek haza. Ala meg amit gondolsz meg persze sapi.
2013. szept. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Háát,nekem második terhességem,és hazafele utcai ruha volt csak jó rám,már 5. napon a kismama naci lecsúszott.Én akkoriban 2 hetet voltam bent,mire hazajöttünk,de mivel most nem erre készülök(nem lesz korababám csak császárom)tanácstalan vagyok.
2013. szept. 27. 09:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy is eldől majd, pár napig amúgy is a kórházban leszel, és max beviteted pároddal azt amit szeretnél. Namost mostanában MÁR hideg van, mindenféleképpen gondoljatok ,hogy melegebb cuccokat kell bepakolni mert azért mellé még le is leszel úgy mond gyengülve.
2013. szept. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké,erre nem is gondoltam,hogy visszatérhet a most elmúlt fázósságom.Meg az én ruháim el vannak téve beljebb,kívül a szekrényben csak az van amit épp hordok,és azért kéne előszedni valamit,legalább A és B tervet magamnak is.Babának rövid és hosszú ujjú body-t,plüss rugit,plüss kocsicipőt és zoknit,vastagabb sapit,plédet és egyenlőre termo kezeslábast tettem(de van ennél vastagabb is.És hát majd eldől akkor milyen idő lesz,de overálban nem tudtam dönteni.Ja és eső babám tavaszi volt,meleg is volt már akkor,azért nem tudok mihez tartani.
2013. szept. 27. 09:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Tavaly októberben szültem.

Én pakoltam magamnak,amikor mentünk be,nagon hideg volt.Mire engedtek ki,addigra napsütés,20 fok,úgyhogy a férjem hozott kevésbé meleg ruhát.

második baba áprilisi lesz,nem pakolok magamnak,majd hoz a férjem.

2013. szept. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én kikészítettem a babának a ruhát és magamnak is, amit egy helyre raktam, hogy a férjem csak felkapja és hozza. Nem igen találta volna el a ruhákat, nem bíztam rá. :)

Októberben azért már hűvösebb van, de lehet még jó idő is.


Neked: hosszú nadrág (ez lehet a terhességi, vagy ha úgy gondolod az már nagy lesz rakj be sima gatyót is), cipő, zokni, bugyi, melltartó, egy felső, egy pulcsi és ha hűvösebb lenne akkor egy dzseki is elfér, legfeljebb nem veszed fel.

Babának: Hosszú ujjú body, ujjatlan rugi, pulcsi, plüss overál, vagy vastagabb, ha hűvösebb lenne, sapka, takaró.

2013. szept. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavaly előtt október elején jöttünk haza a kórházból. Egy trikó-szerű hosszú felső volt rajtam mikor bementem, cicanacival. Visszafelé hozattam egy melegítőnacit, és egy hozzá való pulcsit. Nem hordtam kismamaruhákat, ez egy sima, gumis derekú melegítőalsó volt. Kocsival jöttünk haza, úgyhogy nem nagyon érdekelt, hogy mi van rajtam. Októberben születő babának én azért már tennék egy középvastag overált.
2013. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!