Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor mondta el otthon,...

Ki mikor mondta el otthon, családtagoknak, közeli barátnőnek hogy terhes pozitívat tesztelt?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem hogy ki milyen babonás?Ki merte elmondani még mielőtt nődoki látta volna?Persze én közeli családtagoknak elmondtam.
2013. szept. 27. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
páromnak azonnal elmondtam, ahogy pozitív lett a teszt. családnak, amikor már elmentem nődokihoz, és volt szívhang is, kb 7 hetesen. a rokonoknak, barátoknak 12 hetesen.
2013. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én már eleve Apáéknál csináltam meg a tesztet,de persze Én meg a Párom néztük meg először,és nálunk már másnap mindenki tudott róla. :) A doki csak a pozitív teszt után két héttel látta először a picit ultrahangon (6 hetesen).
2013. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen baba sem ment el még attól, mert több ember tudta a létezését, vagy mert vettek neki ruhácskát, stb. Ez biológia. Én nem vagyok babonás, kifejezetten buta dolognak tartom ezeket.

Tesóm már akkor tudta, amikor pozitív lett a teszt, a férjem is, szüleim egy héttel később, mert nem akartuk telefonon elmondani, anyósomék szintén. Mindenki más meg akkor tudta meg, amikor találkoztunk. Veszítettem már el babát, de úgy gondolom, felnőtt emberek tisztában vannak vele, hogy néha megesik az ilyesmi, de nem kell ettől rögtön titkolózni, menekülni és akkor bemutatni, amikor már köszönni tud. Az élet megy tovább!

2013. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A párommal csináltuk a tesztet, így ő rögtön tudta. A családnak, barátoknak csak a 12. hét után, de nem babonából, hanem mert korábban volt egy vetélésem és akkor rossz volt nagyon mindenkinek újra és újra elmondani, mi történt.
2013. szept. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak szimplán meg akartam kérdezni hogy ki hogy gondolja mert nekem is volt egy vetélésem persze nem attól mert a családnak elmondtuk ezzel tisztába vagyok majd rá két hónapra újra baba azt is elmondtuk rögtön és itt van 13 hós és most megint baba van a dologban kedden leszek 6 hetes akkor megyek dokihoz elöször de már úgy várom hogy az első ultrahang után kikiabáljam :)))) Boldog vagyok!!! Persze megértem ha valaki babonás én ezzel nem vagyok másban igen :))))na jó nem nagy dologra kell gondolni
2013. szept. 27. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Azonnal elmondtam a családnak. Minek előttük titkolózni? Ha baj van vagy elvetélsz úgyis megtudják. A távolabbi ismerősöknek vagy az első uh után, vagy 12. héten...attól függ ki volt.
2013. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi csak a 12.hét után, szülőknek is. Nem babona, hanem volt több vetélésem is, de ezekről senkinek nem akarok/akartam beszámolni.
2013. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A pozi teszt után páromnak,szüleimnek,anyòsoméknak,közeli barátoknak,ez kb 5hetesen volt. 6 hetesen már szinte mindenki tudta.Én nem tudtam magambam tartani és az ùjdonsült nagyszülők sem :D nálunk az a babona,hogy szabad egy babát egy percig sem.titkolni.


24 hkm

2013. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!