Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányás ellen magne B-6?

Hányás ellen magne B-6?

Figyelt kérdés

11hkm vagyok. Tegnap kezdtem az éjszakás műszakomban es konkrétan végig hánytam.

Ahogy betöltöttem a 10.hetet, azota rendszeresen hánytam eddig, de csak reggel. Azt türtem, de most kicsit sok vot. Segitség!!!


2013. szept. 29. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát valakiknek segít! nekem konkrétan ahogy bevettem már hánytam is ki!

sok értelme nem volt.... kis híjján kórházi kezelésre szorultam ! mert voltak napok amikor még a vizet is kihánytam...

az első 22. hétig tartott a hányás és fogytam 5 kg!

2013. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az nagyon biztato, en is kihanytam a teat, a kv-t. Mindent.
2013. szept. 29. 14:59
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem az orvosom azt mondta vegyek be 2db b6 vitamint. bennem se maradt neg semmi, ez segitett. kitartas!
2013. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak megprobalom. Nem veszithetek sokat...:)
2013. szept. 29. 16:06
 5/10 Kávétejszín ***** válasza:

Ha sokszor eszel egy kevés sós ropit, vagy ehhez hasonló száraz dolgot, akkor az segít, emellett igen, a B6 tényleg jótékony hatású ilyen helyzetben.

Mondjuk azt nem értem, hogy ha hánysz, akkor miért kávézol? Meg egyáltalán, terhesség alatt amúgy sem kéne...

Én egyszer ittam az első három hónap alatt, ki is hánytam rögtön. A kávé ilyen, ezen ne csodálkozz.

2013. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3in1 kávét iszok sok tejbe oldva. Nem hiszem, hogy megart. És azért mert elaludtam volna munka közben. A teátol es a víztől is ugyan ugy hánytam. Szóval nem a kv a fő ok
2013. szept. 29. 16:49
 7/10 A kérdező kommentje:

Azért köszönöm a tippet a ropival, kipróbálom.


Az utolsónak szól

2013. szept. 29. 16:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség miatt nem nagyon volt hányingerem, de közben beteg lettem és akkor lett, azon elég sokat segített a magne b6 nekem, egy próbát megér. Előző terhességemkor a citromos Jana segített (akkor volt hányinger).
2013. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

magne b nem segített.hideg kóla,gyömbér ezeket is érdemes megpróbálni...

amúgy azt tudod,h elvben nem kellene már éjszakás műszakot vállalnod?Én úgy tudom a terhesség "felment" alóla..

2013. szept. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mivel parom elhagyott, nekem kell megteremtenem mindent mire jon a pici. Ezert kezdtem el dolgozni...

kiprobalom a gyombert, koszonom a tippet...:)

2013. szept. 30. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!