Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 éves vagyok, és nagy...

16 éves vagyok, és nagy valószínüséggel terhes. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Már jó ideje együtt vagyok a barátommal.Anyagi helyzettel semmi gond nincs.Úgy vagyunk vele, hogy ha már megcsinálni megtudtuk akkor megtartjuk, mert abortusz ellenesek vagyunk.Ott van a suli, amit megtudok csinálni hiszen a családban nem egy két nő tett le szakmát, fősulit gyerek mellett. Nem vagyok bulizos, mindig is elitéltek, mert érett vagyok hozzájuk képpest.Nem iszok alkoholt, nem dohányzok, nem kávézok se másegyebbet ami káros. Az összes gyerekkel a családban össze vagyok növe.Mindig én vigyáztam mindegyikre, több napot.Mindenki kritizál, hogy tyúkanyó és túlságosan anyáskodó vagyok.Tisztában vagyok a felelöséggel és minden mással, tudom hogy nem könnyű, hisz Anyukám 8 gyereket nevelt fel és láttom mit tett értünk és ezért Tisztelem.Jó tudom, hogy így is az lesz, hogy nem leszel jó anya.Azért kiváncsi vagyok, de nem változtat senki véleménye a helyzeten, Ha az vagyok.
2013. okt. 1. 23:35
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Naa, 3 cégünk van Német országban.az összes testvérem felnöt, 20-40 évesek.Én vagyok a legkisebb, álljunk meg még egyáltalán nem biztos, hogy az vagyok.Csak mérlegelni kell, ha nem vagyok az, aminek örülnék semmi gond.Igen jó ideje együtt vagyunk, de jó idejig nem lehetett semmi szex köztünk.Nem védekezünk gumival, hanem gyógyszerrel. Egyáltalán nem biztos, hogy az vagyok.Helyesírásnak meg oka van.

Tudod abba az időben teljesen más volt minden, igazából ők tudják és nem azt kértem, hogy anyuékról alkoss vélemént.Azt hittem normális emberek fognak kommentelgetni, de mit is vártam.

2013. okt. 2. 10:09
 22/28 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit ez szarul esett, mert apu nagyon rosszul van és nincs sok neki.Inkább lépek innen, mert nem vagyok most jókedvemben.
2013. okt. 2. 10:18
 23/28 anonim ***** válasza:
Mit jelent a jó ideje?
2013. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
37%
De nem érted azt,hogy nem a pénzről van szó?? Fiatal vagy.Ha meg normálisan szeded a gyógyszert nem lehet baj.Te kérted ki az emberek véleményét.Gondolhatad,hogy kapsz hideget meleget.Sokan akik válaszolnak neked anyukák vagy éppen kisbabát várnak.És csak abba gondolnak bele,hogy ha ilyen lányuk lenne mit csinálna.
2013. okt. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem felelősségteljes 16 évesek vagytok. Babát csináltatok, és vállaljátok érte a felelősséget.


Az én édesanyám 16 éves volt amikor engem megszült, a szüleim 26 éve együtt vannak, van egy öcsém. Nem nőttünk fel gazdagságban, de mindenünk megvolt, nagyon szép, boldog gyermekkorom volt. Hálás vagyok az édesanyámnak és az édesapámnak, hogy egy felelőtlen, buta baleset következményeit (engem) vállaltak, és így csodálatos életem volt mellettük. Értékeket kaptam tőlük. Az én anyukám 1 éves kapcsolatban lett terhes. Megfontolták, de akartak és szerettek az első pillanattól. Voltak nagyon nehéz időszakok, de a kitartásuk a szeretetük átlendítette őket ezen. Hibáztak is biztosan, de ki nem?


Én nem támogatom a felelőtlenül, fiatalon essünk teherbe dolgokat. De aki vállalja a felelősséget, mint Ti, azokból ugyanolyan csodálatos szülők lehetnek, mint az én szüleim!!!

2013. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
34%
Mindezt úgy írtam, hogy egy kislányt hordok a szívem alatt, és nyilván nem az az álmom, hogy 16 évesen teherbe essen.
2013. okt. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
65%

Kislány, a te saját anyagi helyzetedről nyilatkozzál már, légy szíves, ne a pasid vagy a te szüleidéről. Ja, hogy nincs. Akkor végül is más nyakára szülöd, ha terhes vagy. Így könnyű dobálózni a szavakkal, h ti ab ellenesek vagytok, meg milyen jó szülők lesztek, meg felelősségteljesek. Könyörgöm, saját erőből egy kis zoknit se tudnál annak a babának megvenni, ha rajtad múlna, éhen halna. Akkor milyen felelősségről beszélünk?


Nem akarlak bántani, de neked lesz baromi kellemetlen, ha mindig tartani kell a markodat, ha csak egy fürt banánt szeretnél neki venni vagy egy apró kis játékot.

2013. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes!!
2013. okt. 3. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!