Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 éves vagyok és december...

HorváthNikoletta kérdése:

20 éves vagyok és december környékén szeretnénk próbálkozni babával kb mikor hagyjam abba a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok júniusban fejezem be a sulit a párommal több mint 3 éve együtt vagyunk és nagyon szeretnénk már kisbabát egyszer már teherbe estem de sajnos elvesztettem.a párom kint dolgozik németországban de sűrűn haza jár meg jól is keres meg most rakja le a jogsit ugy hogy a babának meg lenne mindene csak félek a környezetem mit szolna ehhez.kérlek segítsetek ebben
2013. okt. 2. 09:17
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
gyógymasszőrnek tanulok és ha sikerül a vizsgám szeretnék majd szalont nyitni de ha nagyobb lesz a gyerek utána is meg birom valósítani egyáltalán nem akarok karriert persze jó lenne a párommal kimenni németbe.ez még a jövö kérdése
2013. okt. 2. 09:52
 12/37 anonim ***** válasza:
53%

Én nem tántorítalak el.

Én 20 évesen lettem terhes, hiába dolgoztam nem volt meg az időm, így csak gyest kaptam, pedig csak 30 napon múlott hogy gyedet kapjak.

Véletlen baba lett, egyedül is nevelem, életem legjobb döntése volt, vele kerek minden.

Ma már óvodás a kincsem.

Szerintem most fejezd be a gyógyszert, és várjátok meg az első normális menstruációt.

2013. okt. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. okt. 2. 09:56
 14/37 anonim ***** válasza:
84%
Így lényegében nem is laktok együtt... Na mindegy.
2013. okt. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
hát de együtt lakunk
2013. okt. 2. 11:22
 16/37 anonim ***** válasza:
60%

Gyógymasszőrként nem nagyon fogsz tudni megélni ha szalont nyitsz.

Szép álom, de egyrészt Dunát lehet rekeszteni a gyógymasszőrökből olyan divatszakma lett és csak a legeslegjobbak maradnak meg a pályán, másrészt hivatalos formában nem éri meg szalont üzemeltetni, feketén meg nagy az esély a lebukásra.

Tudom, mert én is gyógymasszőr vagyok, próbálkoztam szalonnal, de az embereknek nincs pénze megfizetni, ha meg olcsóbban csinálom, akkor anyagilag mínuszban vagyok.


Kérdésre válaszolva: Már most abbahagyhatod a tablettát, mert az is lehet, hogy a gyógyszer abbahagyása bezavar a hormonháztartásodba, idő kell, míg helyreáll az egyensúly.

Azt meg sz*rd le, hogy a környezeted mit szól, ez a te életed nem az övék. Sose érdekeljen mások mit szólnak.

2013. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó a kommentedet igazad van nem vagyok egy karrierista nő nekem a család a fontos késöbb is tudok dolgozni ha a gyerek már bölcsiba vagy óvodába jár
2013. okt. 2. 11:42
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Azért attól, mert valaki dolgozik kicsit, mielőtt babát vállal, nem lesz karrierista és nyilván azért teszi, hogy a gyerekének a legjobbat nyújtsa és valószínűleg neki is a családja a legfontosabb. Te így gondolod, ez rendben van, de ne hajtogasd már ezt a karrierista dolgot, csak mert valaki szeretne kicsit biztosabb talajon állni.
2013. okt. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Aki szeretne az álljon én szeretnék kisbabát és kész
2013. okt. 2. 11:50
 20/37 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy én írtam ki ezt a kérdést! Ugyanez a helyzet nálunk is, csak én irodai asszisztens leszek, nekem májusban lesznek vizsgáim. Mi januárban szeretnénk megformálni :D ha gondolom írhatsz üzit szívesen beszélgetnék veled, mivel hasonló cipőben járunk :) Kérdésedre válaszolva: szerintem abbahagyhatod a gyógyszer szedését, hagy ürüljön ki a szervezetedből jól. Az pedig hogy ki mit szól ehhez, le kell tojni, akik szeretnek azok úgyis támogatnak! Engem pl. anyósom beszélt rá, mert már babázna, meg munkahely se nagyon van. Dolgozni baba után is lehet, nincsen abból semmi. Mindenhez pozitívan kell állni
2013. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!