Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 éves vagyok és december...

HorváthNikoletta kérdése:

20 éves vagyok és december környékén szeretnénk próbálkozni babával kb mikor hagyjam abba a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok júniusban fejezem be a sulit a párommal több mint 3 éve együtt vagyunk és nagyon szeretnénk már kisbabát egyszer már teherbe estem de sajnos elvesztettem.a párom kint dolgozik németországban de sűrűn haza jár meg jól is keres meg most rakja le a jogsit ugy hogy a babának meg lenne mindene csak félek a környezetem mit szolna ehhez.kérlek segítsetek ebben
2013. okt. 2. 09:17
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy nem történhet meg bármi megtörténhet de én bízok benne hogy nem hagy el
2013. okt. 3. 08:30
 32/37 anonim ***** válasza:
Miért kérdezel, ha utána megsértőtsz azokon a válaszokon amik esetleg nem tetszenek???? GYEREK VAGY MÉG EBBŐL LÁTSZIK! Véleményeket kérték, és kaptál is, senki sem szólt le, nem pocskondiázott, csak segíteni akartunk...
2013. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mindenki segíteni akar de azért nem kell úgy kezelni mint egy gyereket aki semmit nem tud.tudok pár dolgot.
2013. okt. 3. 19:33
 34/37 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük a párommal hogy felújítjuk a házát mert neki van saját és oda költözünk és majd szerintem jövöre próbálkozunk a babával
2013. okt. 4. 13:19
 35/37 anonim ***** válasza:
Húha micsoda váltás, miért változott az elképzelésetek? az itt kapott válaszok is elgondolkodtattak? így vagy úgy , sok sikert Nektek az élethez!
2013. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
A párom akarta felújítani a házat csak én nem akartam oda költözni de elgondolkoztam rajta hogy jobb saját házban lenni mint albérletben.és most gondolkozok rajta hogy elmegyek dolgozni mert gyógymasszőrnek nem akarok tanulni mert már olyan sok van belöle és lehet hogy suli után nem lenne munkám.szerintetek?
2013. okt. 4. 17:31
 37/37 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp keress valami munkát!! Nem árt, ha több lábon állsz és legalább lesz már munkatapasztalatod is.
2013. okt. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!