Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok, már a...

14 hetes terhes vagyok, már a 9. héttől szenvedek a gyomorfájdalomtól és a hányastol. Meddig tart ez?

Figyelt kérdés
Már két napja szinte folyamatosan hànyok, csak par falat maradt meg bennem. B6ot szedek. meddig fog ez tartani? babának nem lesz baja? nyugtassatok meg egy picit!
2013. okt. 2. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 16. hétig tartott. Hányni nem hánytam, de lehet, hogy jobb lett volna. Non-stop émelygés, hogy még ránézni sem tudtam a kajára.

A babának nem lesz baja. Van annyi tartalékod, hogy megkapja amit akar.

2013. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,én most a 13. hétben vagyok és most kezdenek elmúlni a rosszulléteim...mondjuk én egyszer sem hánytam,de hányingerem volt...azt nem hiszem,hogy a babának árt ez,de ha nagyon aggódsz akkor kérdezd meg a nőgyógyászt vagy a védőnöt.Nekem azt mondták a dokik ,hogy mostanában fognak enyhülni,megszűnni ha voltak rosszulléteim.Szerintem Neked sincs ebböl sok hátra...kitartást,légy erős...én ugy probáltam a hányingert csökkenteni,hogy mikor éreztem,hogy kezdödik akkor ettem valami kis aproságot..mindegy mit csak legyen valami a gyomromban.Ettöl mindig jobban lettem.Remélem hamar jobban leszel és élvezni tudod majd a babvárást :)kitartás,jobb lesz...
2013. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Babának semmi baj nem lesz, anyukám annak idején -4kg- mal kezdte minden terhességét, velem kórházban is feküdt kiszáradás miatt 1 hetet. Látod itt vagyok nem lett bajom. Mindenkinek más, hogy mikor múlik el. Nekem 12 hetesen kezdődött előtte semmi bajom nem volt, 20 hetesen múlt el. Mondjuk nekem nem volt annyira vészes. B6 ami segített, jéghideg citromos víz, jéghideg kóla, (nem fog ártani a babának a kóla!) mentolos cukor, keksz eszegetése, gyömbér tea ami bevált. Apotheke-nek van nagyon finom gyömbér tea mixe 4 féle ízű van benne (ha jól emlékszem gyömbér+narancs, gyömbér+méz, gyömbér+banán, gyömbér+alma) Kitartás!!!! Ha esetleg ez boldogít akkor azt mondják a lányokkal sokkal rosszabbul vannak az anyukák mint a fiúkkal, persze csak akkor segít ez egy picit ha lányt szeretnél. :D
2013. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi lanyok a nyugtatast, a segitseget! tnapelott azt mondta a doki, hogy kisfiu! :) eleg egyertelmuen latszott. :))
2013. okt. 2. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is küzdtem a hányingerrel és a hányással de már enyhültek. Jaj de jó neked hogy ilyen hamar megmondták hogy fiú :) Én is nagyon várom hogy elmondják már hogy ki lakik odabent. Látszik már a pocakodon valami? Boldog babavárást!!!
2013. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!