Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Afp eredmény. Ez még jónak...

Afp eredmény. Ez még jónak számít?

Figyelt kérdés

afp 96,66 ng/mL

Mom 2,66


Ikerbabákat várunk. 16 hetes voltam mikor levették a vért.


2013. okt. 3. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
O,8-2,5 Mom között jó az eredmény. Egyik ismerösöm iker babákat vár és neki azt mondták,hogy ne ijedjen meg,mert ilyenkor magasabb az eredmény.Ugyhogy nyugodj meg,szerintem minden rendben van!
2013. okt. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én is arra gondoltam hogy az ikerbabák miatt lett magasabb. 12. héten csináltattunk kombinált tesztet. Teljesen jó lett.
2013. okt. 3. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a vizsgálat csak arra jó, hogy ha eltérés van megijedjünk. Annak idején 2 hétig sírtam miatta, mert alacsony lett az érték. Szerencsére teljesen egészséges kisfiam született, már 5 éves elmúlt.
2013. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 3. 17:36
 5/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Viszont a kismamák 90%-ának nem idöben veszik le és fals az eredmény,ugyhogy erre nem lehet adni. Nekem kivételesen jó volt :)
2013. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amikor levették a dokim szerint 16 hetes voltam. De menzi szerint 15 hét 6 nap volt. És a dokim mondta hogy akkor menjek.
2013. okt. 3. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindegy,akkor sem baj,mivel ikreket vársz :)
2013. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó! Köszi szépen! :D
2013. okt. 4. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!