Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismama vagyok! A...

29 hetes kismama vagyok! A kerdesem hozzatok:kinek voltak/vannak kiutesei terhessege alatt? Es milyen kinezetuek?

Figyelt kérdés
Kb 3hete voros foltot vettem eszre a jobb combomon,azt hittem valami csipes es majd elmulik.De nem mult el,sott nagyobb lett,kb mint valami seb ugy nez ki es mint egy penzerme a merete. Azt hiszem mostmar kezd szaradni, mert viszket egy par napja.De vajon mi lehet ez es mitol van???Nektek is volt hasonlo??
2009. nov. 8. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
ekcéma?
2009. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem holnap menj el a házi orvoshoz és kérj egy beutalót a bőrgyógyászatra! Lehet allergia, vagy kiütés, de lehet még ekcéma, inkább ne kisérletezz, menj orvoshoz, jobb félni mint megijedni!!

Írj, hogy mi volt!!!

Üdv egy 17 hónapos anyuka aki 16 hetes kismama is.

2009. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az ekcemam kezdodott hasonloan, amikor az elso babamat vartam. A karomon volt. Korabban sohasem volt ilyen, ugyhogy el is vagtattam orvoshoz, aki azt mondta, hogy nincs vele teendo, a terhesseg miatt vagyok gyengebb, ezert jott ki, majd elmulik.

Hat, nem mult el, egyre durvabb volt, nehany hettel kesobb mar elterjedt az egesz karomon. Epp akkor koltoztunk, nem volt vele idom foglalkozni, viszont koltozes utan egy-ket het alatt szinte megszunt teljesen, kesobb sem jott mar elo. Egy masik doki azt mondta, hogy valoszinuleg a masik lakasban volt olyan tenyezo, ami elohozta.

Most a masodik babamat varom, es ismet elkezdodott meg a terhessegem elso heteiben. Nem vartam, a nagyobbik babam sudocrem-evel kezdtem kenegetni naponta tobbszor es teljesen megszunt, visszahuzodott tole, most meg orvoshoz sem jutottam el vele, mert mire idopontot kaptam, addigra mar nem volt mit megmutatni.

2009. nov. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló a bőrgyógyászatra.Én eddig kb 4 bőrgyógyásznál voltam,de nem adnak semmi olyat,ami használna is,mondván kismama nem kap gyógyszert illetve gyógyszeres krémet.nekem is ekcéma szerűségem van sajna,egész éjjel vakarózok:(
2009. nov. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertekes hozzaszolasokat,kicsit megnyugodtam.Amugy mar egyre halvanyabb.Remelem hamarosan el is mulik. Udv, egy 29 hetes boldog kismama!!!!
2009. nov. 9. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!