Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes km vagyok! Ma azt...

37 hetes km vagyok! Ma azt vettem észre, hogy barnás a folyásom! Bocsi ha egy kicsit gusztustalannak tűntem, de másképp nem tudtam leírni! Ez a folyás problémára utalhat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvosod!
2009. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, sajnos. de azért ne ijedj meg, hívd fel a szülésznődet. Lehetett egy kis tágulási vérzésed vagy egy ér megpattanhatott a méhszájadnál, esetleg a nyákdugó most fog távozni, de sajnos egy gombás fertőzés is lehet.

Hívd fel a dokid vagy szülésznőt, ők majd megmondják.

37 h km :)

2009. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mikor nekem volt én is a terhesség vége fele jártam, bementem a szülészetre pont a dokim volt megvizsgált és annyit mondott ez jó jel örüljek neki, elkezdtem tágulni :)
2009. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én mikor elkezdtem tágulni, szó szerint elöntött a vér! Rohantam be a kórházba, hogy leszakadt a méhlepényem, azonnal életmentő császár. csak tágulási vérzés volt...

:D terhesség végén már előfordul, de azért majd kérdezz rá

2009. nov. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!