Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam dokinal,8 Hetesnek...

Ma voltam dokinal,8 Hetesnek megfelelo embriot latott szivveressel. Mire hazaertem ilyen vilagosbarna kremes folyasom volt. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Megijedtem :(
2013. okt. 10. 20:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen jelent bajt, de szerintem ha nem múlik vagy erősödik akkor menjél vissza. Lehet, hogy volt6van hematómád. Vagy ha hüvelyi uh volt és mondjuk van egy pici seb a méhszájadon akkor azért. Ha csak kicsi volt és elmúlt akkor nem hiszem, hogy bajt jelent.

De ha aggódsz és nyugtalan vagy akkor menjél vissza mindenképpen.

2013. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Lehet baj, de nem feltétlen. Nekem azt mondta a doki, hogy semmilyen színű folyás nem természetes/jó terhesség alatt. Telefonálj, ha tudsz.
2013. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgálat okozhat ilyet nem kell egyből megijedni. Ha nem múlik akkor érdemes vissza menni, de ha csak ma volt ilyen és holnapra már nyoma sincsen akkor nincsen semmi baj. Látták volna ma ha valami gond lenne, szerintem csak a vizsgálat okozta. Ha vissza mész akkor lehet adnak rutascorbint ami megerősíti a hajszálereket, de eze gy vény nélküli gyógyszer ha van esetleg otthon egyet bevehetsz, de ha C-vitamint veszel be az is teljesen jó.
2013. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
de hat hasi uh volt :( 6 fele vizsgalt meg, es feloraja ertem haza. 6 kor meg nagyon dobogott a szive. :-(
2013. okt. 10. 20:49
 5/21 anonim ***** válasza:
Ezt a nagyon dobogott a szívét hogy érted? Mondta a doki, hogy nem annyira jók az értékek? Az, hogy nagyon dobogott a szíve nem baj, ha a doki nem mondta, az a dolga a szívének, hogy nagyon dobogjon. Amúgy meg az én fiam is utálja az uh-t régebben "csak" menekült az uh elöl és befúrta magát a méhfalba hátra, most, hogy már nagy fiú (37hetes) most pedig rúgja le magáról és nagyon ideges tőle. Ezt baba válogatja. Hogy megnyugodj akkor holnap menj vissza, vagy ha nagyon nem bírod akkor menj be a kórházba.
2013. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Rendben volt minden a dokinal. eszembe jutott,hogy a napokban kene megjonnie, ha nem lenne baba...
2013. okt. 10. 20:55
 7/21 anonim ***** válasza:
Én parázós vagyok, úgyhogy én legalább felhívnám a dokimat, hogy mi volt, mit csináljak.
2013. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Na jó is, hogy mondod, ezt a megfog jönni dolgot. Nekem is így volt, hogy 6 hetesen voltunk dokinál volt szívhang meg minden. Aztán kb. 8 hetes koromban este elkezdett dőlni a cucc belőlem, volt már vetélésem gondoltam akkor most őt is elveszítjük. Rohantunk az ügyeletre, még ott is dőlt a cucc, a doki nem fűzött hozzá sok reményt , mondta csinál egy uh-t mert lehet műteni kell. Tudod mi volt a uh-n? A babám teljes szépségével dobogó szívvel. 3 orvos nézett meg, hogy akkor most mi van. Nem tudták honnan, mitől vérzek. 2 óra múlva elmúlt minden. Másnap megnéztek mondták minden rendben, aztán jött a saját orvosom ő is megnézte, ő is mondta, hogy itt aztán semmi baj, kérdezte mikor kellett volna mensiznem? Nem tudtam neki válaszolni hirtelen, de itthon megnéztem, hát igen az nap lett volna a második kimaradt mensim. Na azóta sem véreztem és 35 hetes a pocaklakóm és makk egészséges.
2013. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen, mondjuk eleg valoszinutlennek tartom,hogy a vizsgalat utan veszitsem el a babat. :(
2013. okt. 10. 21:12
 10/21 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy a kórházban adtak nekem valami csodaszert. Ott is csak azt mondták, hogy feküdjek le és pihenjek, ha a baba menni akar akkor elmegy, ha marad akkor marad. Nem tudnak ám ott sem semmit csinálni, adnak esetleg sárgatest hormont, de azt is csak, hogy megnyugodj, mert ha a baba menni akar akkor elmegy azzal is. Ne aggódj mert semmi gond nem lesz, pihenj le és ha holnap is észlelnél valami problémát akkor hívd fel a dokit és megbeszélitek. Ez azért fura lenne, hogy 3 órával ezelőtt még makk egészséges magzatod volt most meg egyszer csak elkezd vérezni. Arról nem beszélve, hogy én mikor elvetéltem nekem már napokkal előtte voltak görcseim és haskeményedésem.
2013. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!