Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam dokinal,8 Hetesnek...

Ma voltam dokinal,8 Hetesnek megfelelo embriot latott szivveressel. Mire hazaertem ilyen vilagosbarna kremes folyasom volt. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Megijedtem :(
2013. okt. 10. 20:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
pici gorcsolgeteseim nekem is vannak, meg szuro erzes, de a doki szerint nem baj, magne b6ot szedjek ra
2013. okt. 10. 21:26
 12/21 anonim ***** válasza:

Érdekes, mennyire félvállról veszik az emberek problémáit az orvosok! Elvégre nem az ő gyerekéről van szó!

Tuti hogy felhívnám a dokit ilyen esetben, és ha tudsz, pihenj, ne emelgess, és ne idegeskedj. Hisz van, aki vérzik a terhesség alatt,és semmi bajuk!

2013. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az első terhességem alatt elég sok piros, meg barna folyással találkoztam, úgyhogy most nem a levegőbe beszélek. Ha volt egy darab betéted, amin volt egy világosbarna folt, szerintem nincs miért aggódnod. Ellenben, ha tovább tart, erősödik, pirosodik, beszélj a dokiddal, valószínűleg kapsz hormonpótlást. Viszont, ha hüvelyen keresztül is vizsgáltak, előfordul, hogy az okozta a folyást. A görcsökre szedhetsz magnéziumot, de inkább Magnerotot, vagy Magnesii Citricit.
2013. okt. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Magnerot a hatásos magnézium. MagneB6 nekem semmit nem ért volt, hogy egy nap 10-et is bevettem, Citrici valamivel jobb, de az sem volt az igazi.
2013. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

8 hetesen hasi UH-t csinált?

És nem volt semmilyen hüvelyi vizsgálat? keetvétel, vagy sima manuális vizsgálat?

Nekem amikor méhszájértéket nézett, utána véreztem kicsit, de nem volt semmi baj.


Reméljük nálad sem, csak a szervezeted emlékszik még a menzeszre.

Esetleg nem szeretkeztetek a pároddal?

2013. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Mupp válasza:

Szia

Szerintem nyugodj meg nem lesz semmi baj!

En kb 8-9hetes lehettem mikor egy veres pecsét volt a bugyimon es kicsit gorcsoltem is,azonnal rohantunk a kórházba.

Meg vizsgáltak es mondta a doki hogy a hormonoktol van es nekem is az idő körül lett volna mensim!!!

Mondjuk itt Kanadában nem lehet az orvosokrol valami jót mondani!

22hetes vagyok es a vizsgálatok abból állnak hogy meg merik a hasamat,vérnyomás,súly es meg kérdezik van e vmi kérdésem!!!!

Ja es 2uh van!ennyi

Boldog baba várast :)))

2013. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
beszeltem a dokival, pihenjek,ha verzek menjek be. am ha baj lenne latta volna mar, hogy kezdodik a veteles,nem?
2013. okt. 11. 13:06
 18/21 A kérdező kommentje:
se a parommal nem volt szex,se huvelyi vizsgalat. meg ma is van folyas.
2013. okt. 11. 14:16
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha már el is múlt a barnázás akkor szerintem semmi okod aggodalomra. Persze úgy is csak akkor fogsz megnyugodni, ha majd a következő uh-n minden rendben lesz. Kizártnak tartom, hogy délelőtt még minden rendben van a babával és estére elvetélsz. Még ha nem is volt hüvelyi uh akkor is biztos vagyok benne, hogy a vizsgálat okozta a barnázást, esetleg picit idegeskedtél is a uh előtt és attól volt ez a picike barnázás. Nézd én könkrétan véreztem, dőlt a vér belőlem és a babámnak semmi baja sem volt. Szerintem megnyugodhatsz, de ha van időd akkor "szaladj" el egy dokihoz nem is muszáj a sajátodhoz menni és nézesd meg a babádat, mert ha most a 12. hétig aggódni fogsz (már pedig biztos fogsz) az sem tesz jót a babádnak.
2013. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Valamennyire megnyugtatott az,hogy tegnap reggel rosszullettel kezdtem :) Es utoljara szerdan voltam rosszul... Ugyhogy csak nincs baj.
2013. okt. 13. 06:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!