Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van külön kismama leggings...

Van külön kismama leggings vagy vehetem a simát?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok, az a baj hogy már a legtöbb nadrágom szorít a hasamnál, így be sem tudom gombolni a nadrágjaimat...:) Ma vettem egy leggingset, a mértemet, az felér a hasam közepéig, de ez is mintha szorítana. Létezik kismama leggings, vagy vegyek inkább egy mérettel nagyobbat?
2013. okt. 14. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Már hogyne lenne!

[link] - ma már mindent gyártanak, csak győzd megvenni

2013. okt. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én találtam belőlük méret nélkülieket, és azokból választottam mindig az aktuális hasméretemhez(felpróbáltam), maximum a szára volt kicsit hosszabb, de csizmához hordtam, így ez nem zavart.
2013. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én pont ma vettem,kinai áruházban...direkt olyat kerestem ami jól nyúlik és nincs benne erős gumi,de nem hiszem,hogy sokáig tudnám hordani..viszont nem egy nagy befektetés ha havonta kell vennem nagyobbat...700.- volt :)
2013. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok..amit az 1 -es irt nagyon jónak tűnik és nem egy nagy befektetés :)
2013. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En a H&Mben vettem mindket terhesseg alatt, kenyelmes volt.
2013. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nyáron hordtam nem kismama leggingset. Soha nem szorított, igaz, pocakra nem is húztam fel, csak csípőig, nem tetszenek a has fölé húzható nadrágok, harisnyák, stb. Ha neked ez a megoldás nem tetszik, és a mostani sem jó, szerintem vegyél nyugodtan kismama leggingset.
2013. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van kismama leggings, én még a nyáron vettem a Lidl-ben, 700 Ft-ért.
2013. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
van kismama leggings, nekem is van (kínaiban találtam), mert a rendes lecsúszik a hasamról. Összepöndörödik, és már lent is van két lépés után.
2013. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem is minden szorított már a legeleje óta és a has alatt sem tudtam hordani semmit. Még bugyikból is egy számmal nagyobbat kellett vennem, hogy kényelmes legyen :( Én sima nacikat vettem 2000 ft-ért, szintén egy számmal nagyobbat, így jól felért a hasamon. Most viszont, hogy közeledik a hideg idő beruháztam egy kismama farmerre és egy fekete nacira. Jó drágák voltak, de a terhességem végéig kihúzom velük.

34 hkm

2013. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!