Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Végig lehet így vinni a...

Végig lehet így vinni a terhességet? Lehet egészséges? Vagy szakítsam meg?

Figyelt kérdés
elvileg 7 hetes vagyok de a mèretek alapjàn 6. Most voltam magànorvosnàl.Az elejètől szedtem elevitet kiderült nem jó kellett volna mellè jód is. Magnerottot írtak ki a rendelèse napi 1 de kiderült 3 kellett volna. Pulzàló magzatkezdemèny làtszik de mèg nincs sajàt szíve az enyèm alapjàn pulzàl. A petezsàk kicsit lapos. Pulzàló hematómàm van közvetlen mellette, ès a bal petefészekem nem jó, nem termel sàrgatesthormont, vagy mit. Mi lesz ìgy? Van valami tapasztalat? Mit tegyek?
2013. okt. 16. 21:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Utolso, kerdezo azt irja a 6-os hozzaszolasaban, hogy kapott progipotlasra kupot. (Szerencsere) Gondolom utrot, hiszen a duphaston lenyelos.
2013. okt. 17. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
1.vagyok. En a 8.hetig aggodtam a szivhang miatt... 1 hete a dokinal, volt szivhang nagy volt az orom.ameddig haza nem ertem...Barna folyas...Tegnap vissza a dokihoz...hematoma... Ne add fel. Higgyj a babadban, mert ha elni akar elni fog. Pozitivan allj a dolgokhoz ez a legfontosabb. Velem is ugy beszelt a doki 6 hetesen hogy szinte biztos hogy veteles lesz...Gondolhatod hogy kiborultam...Napokig bogtem...
2013. okt. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Kicsit jobban vagyok. Sajnàlom tegnap birzlmas volt, ahogy daràlta a problémàkat és a végén csak annyit mondott, majd meglàtjuk mi lesz, mintha nem bízna semmiben.

Az 5 hetes sztk vizsgàlatr azért rohantam el mert kicsit krémszínű volt a folyàsom, ott nem talàltak semmi vérzsre utaló jelet és a biztonsàg kedvéért írtak utrogestant szerencsère. De ott nem mondtak semmi hematómát,vagy lapos petezsàkot, sokként ért tegnap.

2013. okt. 17. 06:46
 14/28 anonim ***** válasza:

Na, helyes! Most elmegyek nst-re, de meg ma belinkelem neked a kerdeseimet az elso trimeszterembol; h lasd, milyen kalvarian tul is megmaradhat a bebike. A legtobb amit most tehetsz az a hited es a hozzaallasod!

4-es/7-es stb vagyok.

2013. okt. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Ezt 6 hetesen kerdeztem. Mar 2. hete fekudtem, pedig meg szivhang se volt:

www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhesseg__4087931-most-6-7-hetes-mamik-hogy-erzitek-magatokat-megvolt-az-elso-ultrahang-mekkora__oldal-1

2013. okt. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Aztan jott a folyos verzes es a panik:

www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhesseg__4132215-szorit-valaki-nekunk-verzes

2013. okt. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Meg ezt is kerdeztem:

www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhesseg__4199722-kinek-volt-terhessegben-teljesen-friss-elenk-piros-nagyon-nagyon-folyos-verzes

2013. okt. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
:( hát nem tudom az enyémből is mi lesz....
2013. okt. 17. 09:06
 19/28 anonim ***** válasza:

De most miert :-( ?

Latod, h nalam is jo vege lett!

Es ha :-) vagy, akkor tobb az esely! Raadasul tegnap mar kiveseztuk, h nincs is nagy baj! Egy kis hematoma van, de rengeteg babanal volt mar, akik egeszsegesen vilagra jottek!!!

Nem akarok tobb :-( latni! Orulj, h vegre osszejott es annyira boldogok lesztek vele, hidd el!!!

2013. okt. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Ha csak a hematóma lenne akkor már teljesen nyugodt lennék...de ez a lapos petezsák is itt van

Ez még egy probléma...

2013. okt. 17. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!