Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan nézitek végig ha...

Hogyan nézitek végig ha szülés mutatnak a tv-ben?

Figyelt kérdés
A párommal megnéztünk egy császármetszést. A 38. hétben járok, eddig nem mertem ilyeneket nézni. Mikor megszületett a baba, csak azt figyeltem oldalról, hogy a párom törölgeti a szemét, nekem már folytak a könnyeim, rá se mertem nézni. 9 éve ismerem, de még nem sírt előttem soha. Persze én borultam a nyakába, és kisírtam magam, talán félek is egy kicsit az egész szülsétől, de nagyon megható volt amit láttunk. Gondolom ő is arra gondolt, hogy hamarosan mi is átélhetjük ezt... Bár én szeretnék rendesen szülni, hogy magamhoz ölelhessem rögtön a ababát, mert ugye császárnál nincs rá lehetőség... Ti hogyan élitek meg az ilyen tv adásokat?
2009. nov. 11. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát én nem azért szeretném természetes úton világra hozni,hogy rögtön megölelhessem,hanem mert a császárral egy csomó olyan éri és nem éri amik nem túl jók neki:)


Hogy éljük meg?Hát neten nézzük és én rosszul vagyok ő meg szintén rosszul,de erőltetem mert ha beakar jönni akkor ki kell bírnia a látványt.Tudom,hogy a fejemnél lesz,de akkor látni fog mindent,bárki bármit mond.Attól nem félek,hogy megundorodik,de attól igen,hogy kidől mellettem:))


Lehet engem azért nem visel még meg annyira mint téged,mert csak 33 hetes vagyok:Ö


Ada és Abigél:)

2009. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sírtam mindegyiknél:)

Most is, ahogy olvastalak, könnybe borult a szemem.

Mióta megszültem, még erősebb ez az érzés. A férjem mindent látott az én szülésemnél, én tudtam, h nem ült le, pedig az orvos ráparancsolt:)

Azóta egyszer láttunk közösen ilyen videót, mondjuk akkor azt mondta, h az enyém gyönyörű volt, de köszöni szépen máséra nem kíváncsi:)

Nagyon megható, és gyönyörű érzés, bármikor szülnék újra. Most kicsit irigykedek Rád, nemsokára átélheted:) Nagyon sok boldogságot kívánok, és sose felejtsd el, h mindig távolodnak tőlünk, soha többet nem érzed magadhoz ilyen közel, mint most. Könnyű szülést, és jó babázást kívánok!

Egy 15 hónapos Kismanó anyukája.

2009. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Én nem szeretem nézni,elkapcsolom egyből a tv-t ha meglátom.Mondjuk a kórházsorozatokat is utálom.

18.hetes km.

2009. nov. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló- köszönöm szépen a jókívánságokat és neked is jó babázást továbbra is.

Én most a 38. hétre lettem ilyen érzelgős, valójában akik még nem tartanak közvetlen a szülés előtt, még nem értik meg, hogy mi folyik végig bennem. 18 hetesen az eszem nem is a szülésen járt, utazgattunk, élveztük a kellemes hónapokat. De most szülés előtt, már csak a babára koncentrálok és várom a szülést, még ha nem is lesz fájdalom mentes...

2009. nov. 11. 15:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Én már kezdettől fogva nézem a neten a szülés videókat és a vízben szülés a kedvencem. Mindig sírok a meghatódottságtól, amikor kibújik a kis csöppség és arról ábrándozok, hogy az én szülésem is olyan szép lesz. Láttam neten olyan császárt, amit anyuka végigvihogott apukával, miközben az orvosok a paraván mögött kikapták a kisbabát. Az én párom is eleinte ódzkodott az apás szüléstől meg a videóimtól, de mutattam neki néhány tök szép videót, olyant, ahol nem üvölt a nő és nem fröcsög a vér, és eleve úgy mutattam meg neki, hogy tök szép filmet fogunk nézni... és azóta már Ő sem fél, kedvet kapott az apás szüléshez...de magától azért nem néz szülés videókat :-)
2009. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én már lassan 8 hónapja hogy szültem de még mindig ugyanaz van mint amit leírtál :))) Hát aki anya az azt hiszem nem egyhamar felejti el az élményeket. A hormonok meg dolgoznak nálad, persze hogy végig bőgöd, hiszen ahogy írtad is hamarosan ti is átélitek!

Könnyű szülést kívánok és boldog babázást ha már a kezedben tarthatod a piciteket :))))

2009. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert régebben, mikor még terhes se voltam, akkor is végignéztem, nem fújogtam a látvány miatt, de mióta babát várok, én is megsiratom, mert egyre "szebbnek" látom a folyamatot.


32+4 kismami

2009. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megy a boges nalunk is
2009. nov. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

érdeklődve :)

sosem taszítottak az ilyesmik, a férjem viszont rosszul van egy csepp vértől is, ki is kellett mennie a kitolás kezdetekor, mert zöldebb volt, mint a csempe :D

a várandósság vége felé én is megkönnyeztem az ilyen videókat...


tök jó, hogy a férjed is így meghatódott :D

sok boldogságot nektek!!!

2009. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mikor en szultem termeszetes uton nem volt ott a ferjem nem is akartam hogy ott legyen persze ezt mindenki maga donti el o nem birja a vert amugy sem ugyhogy jobb volt igy mindketonknek.

Amit a filmeken latsz akkor is ha valosagos soha ne feledd el eloben sokkal de sokkal meghatobb amikor te magad eled at foleg ha termeszetes uton zajlik a legcsodalatosabb dolog a vilagon amit egy no atelhet.A ferfiak latjak de amit te magad erzel azt nem feleded soha.Amikor szulest nezek hat nagyon szep csodalatos pillanat,atelni az szazszor csodalatosabb.

2009. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!