Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan nézitek végig ha...

Hogyan nézitek végig ha szülés mutatnak a tv-ben?

Figyelt kérdés
A párommal megnéztünk egy császármetszést. A 38. hétben járok, eddig nem mertem ilyeneket nézni. Mikor megszületett a baba, csak azt figyeltem oldalról, hogy a párom törölgeti a szemét, nekem már folytak a könnyeim, rá se mertem nézni. 9 éve ismerem, de még nem sírt előttem soha. Persze én borultam a nyakába, és kisírtam magam, talán félek is egy kicsit az egész szülsétől, de nagyon megható volt amit láttunk. Gondolom ő is arra gondolt, hogy hamarosan mi is átélhetjük ezt... Bár én szeretnék rendesen szülni, hogy magamhoz ölelhessem rögtön a ababát, mert ugye császárnál nincs rá lehetőség... Ti hogyan élitek meg az ilyen tv adásokat?
2009. nov. 11. 14:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én szívesen olvasok róla, de nézni nem merem. Valahogy viszolygok tőle. Még jó, hogy szülésnél nem fogom látni, csak érezni :)

28 hetes kismami

2009. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat és a jókívánságokat :-). Látom a válaszaitokból, hogy aki már átélte, vagy közel van a szüléshez az hasonlóan reagál mint mi! Ó az én párom se bírja a vért, félek majd összeesik ha vért lát, de bent akar lenni minden áron. Mindenkinek a legjobbakat kívánom!!!
2009. nov. 11. 21:42
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem igen van ám ott vér! Nekem mondták, mikor terhes voltam, h mint a disznóvágás, hát egyáltalán, véreztem, mint egy menstruációkor, kb annyi, húztam a csíkot, de egyáltalán nem vészes.Alattam szülés után kicsit véres volt a lepedő, úgy 2 tenyérnyi helyen, az sem vészes.

A pasik inkább azt nem bírják, h szenvedünk, és nem tudnak segíteni. Én jót nevettem, mert a férjem a tolófájások elején közölte, h itt annyira nincs levegő, a doki kiküldte, de az ajtóból visszafordult, és mégis bent maradt. Arra nem emlékszem, h fogta-e a kezem, vagy ilyesmi, azt sem tudom, h kaptam-e tőle puszit, mikor meglett a fiunk, de jó volt, h bent volt. Először én kaptam meg, még mázasan, picit véres volt, de az is csak kb 2-3 helyen olyan 10forintos nagyságban. Utána bepólyálva is oda akarták adni, de mondtam, h az apjának adják. Sosem fogom elfelejteni, sírt nagyon a kicsi, és az apja a szemébe nézett, és megkérdezte, h na mi a helyzet, nagy bruümbrümmös? Abban a pillanatban elhallgatott, és tágra nyílt szemekkel nézte az apját. Megismerte. Szerintem ez is hozzátett a kapcsolatukhoz, imádják egymást, kéretik nem nevetni, de akkor is könnybe lábad a szemem, ha látom őket együtt játszani.

2. voltam, a 15 hós kissrác anyuja

2009. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!