Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismama vagyok,...

17 hetes kismama vagyok, szabad már kádban fürdenem? Vagy terhesség végéig inkább tusoljak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 16:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia én végig fürödtem a terhességem alatt és egészséges kislányom született. De ha te úgy gondolod akkor inkább zuhanyozz, akkor nem kell félned hogy valami baj lesz :)

Boldog babavárást

2013. okt. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is kádban fürödtem végig, persze jól ki volt fertőtlenítve mindig. :) Így nyitott méhszájjal is lehet fürödni, hát könyörgöm van aki vízben vajúdik, vízben szül...
2013. okt. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne kádba fürdeni. Balatonban, tengerben, medencében is lehet fürdeni. Nekem nem egy ismerősöm úszni vagy kismama vízi tornára jár. Arról nem is beszélve, hogy van aki vízbe szül. Nyugodtan fürödj az otthoni kádadban, és ha biztosra akarsz menni akkor fertőtlenítsed ki előtte, bár szerintem ez is fölösleges (persze függ, hogy hányan éltek együtt). Én egész életemben szenvedtem a hüvely gombától, volt vetélésem és a mostani babámmal is véreztem a terhességem elején. Még is 2-3 hetente fürdök egy félórát, abszolút megengedi az orvosom, és már 3 szor is volt kenet vételem soha semmi bacit nem találtak, és a baba is jól érzi magát minden vizsgálatom tökéletes. 37hkm
2013. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem a kádban való fürdéstől lesz egy egészséges terhességnek baja. Az, hogy valaki kádban fürdik normál hőfokú vízben nem okoz semmi problémát. (Orvos+védőnő mondta.)

És igen, örülök, hogy ezt a terhességet sikerül kihordanom, mivel előtte 2x vetéltem el... (Nem a kádban való fürdéstől.) Arról, hogy másnak nem sikerül, én sajnos nem tehetek, pedig jó lenne, ha minden kismamának sikerülne kihordania a várt babáját!

2013. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Anita0617 válasza:
Énis 17 hetes terhes vagyok.de én a terhességem eleje óta kádban fürdök.elvileg lehet csak nagyon forró vízben nem szabad fürdeni.
2013. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!