Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babámnak ettől?...

Lehet baja a babámnak ettől? Még nem tudtam, hogy terhes vagyok, és ettem házi kolbászt, és nyers tejet ittam.

Figyelt kérdés
Most 10 hetes vagyok,és most kezdek aggódni.Ki lehet mutatni valamilyen laborral,ha baj van?
2009. nov. 12. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


egészségedre! Többet használtál vele, mint amennyi ártalomtól félsz!!

2009. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz tőle. Régen, mikor ezeket a hülyeségeket nem szajkózták, a kismamák -anyáink- ugyanúgy ették a kolbászt, itták a tejet stb. és mi mégis megszülettünk épen, egészségesen.
2009. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

LOL,ne haragudj de erre csak ezt tudom mondani:D

Anyu velem reggelire,nem túlzok,egy egész szál kolbászt bevágott:D


Egyébként nekem kellett volna aggódnom mert nemtudtam,hogy terhes vagyok és jól becsiccsentettem,de nem aggódtam,tudtam,hogy a picilány erős és egészséges,amit a tesztek is megerősítettek:)



Ada és Abigél:)

2009. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!Olyan jól esett...

Most már fölforralom a tejet a biztonság kedvéért.

Szerintem sem lesz semmi,csak hirtelen rám jötta para.Tiszta hülye vagyok!

2009. nov. 12. 13:11
 5/11 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok, és imádom a házi kolbászt. Ha arra figyelnék mit lehet és mit nem, éhen halnék. :-)
2009. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Váljék kedves egészségedre! Nem lesz baj!!!
2009. nov. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nyugi, a múltkor én is beparáztam, mikor 2-3 napog csak feta sajton éltem, és utána kiderült, hogy nem lenne szabad egyem. Úgy vagyok vele, hogy minden, amit eszek, többet használ, mint árt. A bolti tejet nem főzöm fel sosem, de a múltkor vettünk hűtött házitejet a piacon az autómatából, és megkívántam, és muszáj volt igyak belőle. Egyél és igyál, ami jólesik
2009. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor "hülyék" a kismamik, minden szaron pánikolnak. Ahogyan én is. Sőt, én rosszabb vagyok a sokéves átlagnál. Én tegnap egy bolhacsípés miatt kezdtem pánikolni, hogy vajon mi baja lesz a babámnak.

Egészségedre a finomságot!

2009. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hazi kolbaszt??? Nyami-nyami, most nagyon megkivantam. Mar hivom is anyut, hogy hetvegere hozzon nekem. :) Szeritnem nyugodtan ehetsz. En biztosan jol bezabalok belolle hetvegen. :)

25 hetes kismama

2009. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én 31 hetes vagyok és a héten is ettem házi kolbászt, a nyers tej meg minden napos :) nem ezek ártanak hanem az ha ilyeneken idegeskedsz ! Nyugi sem most sem később nem lesz baja a Babának ezektől!!!
2009. nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!