Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor álltatok neki kimosni...

Mikor álltatok neki kimosni és vasalni a várt baba ruháit?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 24 hetes vagyok, de a 30. hét után elkezdem mosni, vasalni őket és össze is állítom a kórházi cuccom. :-) Persze csak szépen lassan, de jobb előbb tudod...
2013. okt. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes vagyok, és a múlt héten mostam vasaltam a kicsi cuccait. Jövő héten valószínűleg be kell feküdnö a kórházba, így ne mondhatom, hogy nagyon elsiettem.:))
2013. okt. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg januárban születik a kicsi, de ugyebár a 36. héttől bármi lehet.

Novemberben tervezzük a bútorok megvásárlását, a férjem összerakja a bútorokat, felfúrja a polcokat, kitakarítjuk a szobát, aztán majd szép lassan nekiállok. Mivel bundazsákot, overallt, ágyneműt, lepedőket, fejvédőt, mindent szeretnék átmosni, így nekiállok, ha kész a szoba. Zárt szekrényben semmi baja nem lesz. Karácsony környékén már nem igazán ezzel szeretnék foglalkozni.

A 35. héttől heti kétszer kell ctg-re, áramlásvizsgálatra mennem, diabetológia, nődoki... szerintem örülök majd, ha kicsit nyugisan itthon lehetek a kisfiammal.

2013. okt. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36. héten készítettem elő mindent
2013. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 35 hetes vagyok,akkor azt hiszem lassan én is nekiállok! :-) Jó babavárást!!!!!
2013. okt. 23. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!