Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktátok böködni, piszkálni...

Szoktátok böködni, piszkálni a pocitokat ha a babátok nyújtózik egy nagyot?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem.inkább ráteszem a kezem és sztem az megnyugtatja mert abba szokta hagyni:)25 hetes km
2009. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Én nagyon gonosz vagyok,mert pölö van,hogy kajak annyira kinyomja a lábát,hogy látszik és olyankor megcsikizem,vagy a párom akkora cuppanósat ad a lábára,hogy már én nevetek Abigél helyett:D


Ada és Abi:))

2009. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Ne hari de mit lehet ezen a válaszon lepontozni?XD
2009. nov. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező is azért kérdezte,mert a mozgása már a végén sokszor nagyon fáj!Én legtöbbször csak odateszem a kezem,nekem is a lába meg a háta szokott nagyon fájni!mármint ha azt nyomja ki!viszont a talpiját én is meg szoktam csikizni!Főleg NST-n!Mert arra mindig föl kel!és nem kell azt a hülye zúgó izét használni!Inkább én ébresszem sztem!

Üdv

2009. nov. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem tudom miért pontozták le... :( pedig annyira aranyos Ada és Abi :))) Kisfiam a sarkát dugja ki pár napja, de annyira, hogy 3-4 centire kijön a pocimon :S nagyon kellemetlen tud lenni, ezért mindig megböködöm kicsit, hátha behúzza. Gonosz vagyok... :D
2009. nov. 13. 12:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi is gonoszkodunk a hercegnonkkel :)

Szoktunk jatszani, hogy bokdosom a hasam es akkor oda rug, ha arrebb bogdosom akkor meg oda.

Gondolom, ha nem elvezne akkor nem jatszana velem :)

A legnagyobb kinzas az ha enekelek Neki szerintem.

Szornyu a hangom, de O megis szreti :P

A ferjem mar kevesbe :D


25 hetes kismama

2009. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

megijedtem,hogy te pontoztál le,azthittem rosszat mondok:D


Am E.T-nek hívjuk ha kinyúl a hasamból,mosnjuk tényleg olyan mint egy mutáns macsó,vagyis macsa...szal:D


Én is énekelek mindig:DMondjuk nincs szörnyű hangom,de van egy japán dal,egy hősnőről és mindig azt éneklem,mert nah ez most hosszú:D


Am Abigél tényleg egy hős:DXD


Ada és Abi:)

2009. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:DDDDD én nem szoktam énekelni, illetve csak ritkán, mindig elképzelem ahogy befogja a kis füleit... :D

Viszont apukája is gonosz, mostanában bürrög a pocakomon, na akkor szájba is rúgja a gyerek, szó szerint :DDD

Örülök, hogy Ti is csináltok ilyet, akkor csak nem vagyok (annyira) rossz anya :)))


A lepontozók meg elmehetnek a fenébe, ma pont kiírtak egy ilyen kérdést, hogy miért csinálják ezt... persze oda nem írnak be ezek a szuper anyukák...

2009. nov. 13. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!