Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kéne látnia már az orvosna...

Mit kéne látnia már az orvosnak hétfőn?

Figyelt kérdés

Szeptember 11én volt meg utoljára.

Október 8án és 16án negatív teszt, majd október 23án pozití teszt.

A ciklusaim átlag 37 naposak( valamikor 30 napra jön meg, de valamikor csak több mint 40 napra).

Lehet már szívhang?



2013. okt. 26. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:

én nem mennék még hétfőn, nem lesz még szívhang, úgyis vissza fog rendelni 2 hét múlva...

szerintem nem érdemes addig feleslegesen idegeskedni

2013. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. semmit nem fog látni még. Lehetséges, hogy még petezsák sem lesz latható. Én minimum egy héttel arrébb tenném az orvosi látogatás időpontját :-)
2013. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg petezsákot, de lehet még azt sem. Nekem később volt a mensim, én keddre kaptam időpontot hiába mondtam, hogy korai. Ez csak felesleges kör lesz.:/
2013. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Dehogy felesleges kör!

Ha ne adja Isten méhen kívüli terhesség, akkor azt rögtön látják!

2013. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Most jöttem a dokitól, aki megállapította a terhességet, csinált rákszűrést. Ultrahangot nem is csináltak, majd két hét múlvára kaptam időpontot uh-ra,akkora volt leghamarabb.

Akkor hiába is keresek egy magánorvost aki addig megnézne uh-val is, úgysem lesz még szívhang?

Azt mondta, hogy kb 6 hetes terhes vagyok.

Volt már régebben egy vetélésem és addig nagyon nehéz nyugodtnak lenni amíg nem hallom a szívhangot.

2013. okt. 28. 09:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Jobb, ha nem mész, mert nem biztos, hogy lenne szívhang, és akkor még jobban izgulnál!

Most kb. petezsákot és szikhólyagot látna a doki.


De két hét múlva már ott lesz a picid, és dübörög majd a szíve!

A vetélés sajnos nagyon rányomja a bélyegét a köv. terhesség hangulatára, de ne stresszlj, mert az a legrosszabb! Vigyázz magadra, és nem lesz semmi baj!

2013. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!