Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elektromos mellszívó vagy...

Elektromos mellszívó vagy tápszer? Most derült ki, terhes lettem újra, ráadásul ikrek.

Figyelt kérdés
Az orvos szigorúan megtiltotta hogy szoptassak. Most hogy etessem az 5 hónaposom? Mindenképpen tápszer?
2013. okt. 27. 13:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is gratulálok! :)

Én hallgatnék az orvosomra, és nem az ide írókra hagyatkoznék, mert bár én is ismerek olyan anyukát aki még szoptatja a nagyot, de ők nem veszélyeztetett terhesek és nem ikrekkel várandósak. Ez nagyon is fő szempont ebben az esetben.

Nem tudom raktál el-e anyatejet a fagyasztóba? Ha igen akkor fokozatosan át tudsz állni a tápszerre, de lassan a hozzátáplálást is meg lehet kezdeni, hidd el semmi baja nem lesz a nagynak a tápszertől.

Kívánom a legjobbakat! :)

2013. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem feltétlenül a méhtevékenység miatt aggódnék, viszont az tuti, hogy egy 5 hónapos ellátása, szoptatása és egy ikerterhesség úgy hogy 5 hónapja szültél külön-külön is megterhelők. Együtt meg főleg.
2013. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Naombika ***** válasza:

Mindenkeppen abbahagynam a szoptatast amilyen gyorsan csak tudom.

A szervezetnek tul megerolteto hogy az ikrek is rendesen feljodjenek meg meg tejet is termeljen... Egy dolgra kellen koncentralnia.

Ha egy baba jon akkor is azt tanacsoljak hogy hagyja az illeto abba a szoptatast.

2013. nov. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!