Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eltűnő második csík x - epil...

Eltűnő második csík x - epil terhességi tesztnél, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Második napja késik a menzim, ma vettem tesztet. Tudom, hogy reggeli első vizeletből kell tesztelni, de nem bírtam ki. Délután, ahogy hazaértem, meg is csináltam. Rögtön két csíkos lett, kb két percig még látszott, azután eltűnt és csak a kontrollcsík volt jelen. Ilyenkor mi van? Mivel két darabosat vette, ha péntekig nem jön meg, megcsinálom a másikat is.

Valakinek van hasonló "élménye"? :)


2013. okt. 29. 17:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2 x-epil tesztet csináltam még decemberben, azóta is rajtuk van a 2. csík is. A lányom 3 hónapos :)
2013. okt. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is jártam így,de más fajtával és többször is.

Az x-epil nálam bejött,de amint látod,volt más is,akinél nem.

Most 10 hetes vagyok,ennél a terhességnél eleinte 10-es érzékenységűvel teszteltem a menzi elmaradása utáni 3.napon és semmi.Vagy utána eltűnt a csík.Egy hétre a "nemvárttól" mutatta ki a 25-ös x-epil egyértelműen,meg is maradt rajta.

2013. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én úgy voltam vele, mint a 8-as válaszoló, kicsit időn túl lett pozitív, meg halvány is volt, de június óta rajta van:)

12. dpo-n csináltam reggeli elsőből.

25 hkm

2013. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett végül?
2013. nov. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Bocsi a késői válaszért. Nem lett belőle baba. :/

2013. dec. 6. 01:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!