Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33. hetes kismama vagyok....

33. hetes kismama vagyok. Esténként van amikor a babám olyan mintha remegne a pocimban. Pár másodpercig tart csak. Mit csinálhat ilyenkor a babám?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen :) Szerintem ilyenkor csak fészkelődik,nem találja ahelyét,ilyesmi. Nincs semmi baj ezzel,szerintem!
2008. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, minden nap többször is, hogy remeg, és néha olyan, mintha picit "vergődne". Megkérdeztem a védőnőt, hogy ez normális magzatmozgás-e, mert ez a második babánk, és az első ilyet nem csinált. Azt mondta, hogy igen, mindenfajta magzatmozgás normális, és ő is azt mondta, hogy helyezkedik, fészkelődik, vagy esetleg egyet-kettőt csuklik.
2008. júl. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is szoktam ilyet érezni, szerintem is csak fészkelődik, keresi a kényelmes poziciót
2008. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33 hetes kismama te mikorra vagy kiírva?????????,
2008. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet, hogy csuklik?

21 hetes kismami

2008. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy csuklik, mert az más érzés...a csuklás olyan mintha dobogna a hasam:) nekem is azért furcsa mert az első fiamnál nem emlékszem, hogy ilyen lett volna. Augusztus végére vagyok kiírva!
2008. júl. 8. 16:59
 7/7 anonim válasza:

Szia!


Szeretnék veled priviben értekezni!

38hetes kismama

2008. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!