Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülhetek-e a Sote II. sz....

Szülhetek-e a Sote II. sz. Női Klinikán, ha területileg nem oda tartozom, de a fogadott orvosom ott dolgozik? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Kicsit megijesztett ma a védőnő, mikor azt mondta, hogy nem biztos, hogy ott szülhetek, ergo ha beindul a szülés és bemegyünk átküldhetnek a területileg illetékes kórházba. Persze erről kérdeztem már a dokimat(magánrendelőjébe járok), de csak futólag azt mondta, hogy ha aktuális lesz akkor menjünk nyugodtan, és mondjam meg, hogy ő az orvosom és ennyi, akkor nem küldenek el. Tényleg ennyire egyszerű? Természetesen meg fogom kérdezni az orvosomat is, de csak nov. 18.-án megyek hozzá, és addig nem szeretnék ezen agyalni. Erről valami tapasztalat esetleg?

2013. okt. 30. 20:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
5 ös vagyok,semmit se kértek,a dokik ismerik egymást,mondtam ki a dokim és mehettem is a vajúdó szobába:)
2013. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De erdekes, pedig en voltam az 5os :-)
2013. okt. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!