Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik, ha újra "használo...

Mi történik, ha újra "használok" egy már használt terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szabad, csak az elmélet érdekel, tehát ha egyszer nega volt, aztán rápisil egy terhes nő, akkor nem kéne pozira váltania minden esetben?
2013. okt. 31. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem utána szerintem semmit sem mutat. De ha ennyire érdekel próbáld ki bajod nem lesz tőle.
2013. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Max jol elaztatod....de az mar egyszer felszivta azt a nedvesseget ami jelezte h nincs hcg szint h pozitiv legyen...de ha gondolod probald ki... :-)
2013. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
nem mutatna semmit! nega marad!
2013. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel elázott, ergo tönkrement, így ha egy terhes nő rápisilne akkor sem lenne pozitív :-)
2013. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
semmi nem történik. már próbáltam ;)
2013. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ellenpelda vagyok. Mikor kismama voltam, en kiprobaltam. Tulajdonkeppen vicc lett volna baratnomnek. Elhasznalta a tesztet, ra egy 10 percre en is "teszteltem", es halvanyan de jol lathatoan ott volt a masodik csik. A baratnom nem terhes es nem is volt! Akik azt irjak, hogy nem mutatta ki azok nem probaltak avagy mas teszttel. Nem irnam azt, hogy kimutatta ha nem mutatta volna. En sem gondoltam volna. Szerintem ha a teszt nem szaradt ki es meg nedves, akkor meg kimutathatja. De hogy masnap vagy par nap mulva hasznalod, tuti nem fogja kimutatni.:-) Az a tuti, ha ujat veszel.:-)


1 hónapos anyuka:-)

2013. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Végülis kipróbáltad? Én már többször próbáltam, és amikor nem voltam terhes, nem is lett rajta második csík. Kivéve most. Halványan, de ott van.
jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!