Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai 18 évesen gyereket szülni?

Korai 18 évesen gyereket szülni?

Figyelt kérdés

Van rá esély, hogy terhes vagyok. Viszont a babát semmiféleképpen nem vetetném el.

Komoly kapcsolatban élek, és gond sem lenne, de félek, hogy mit gondolnának rólam az emberek.


2013. okt. 31. 21:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Hát szerintem korai, de mindenki döntse el maga. Mondjuk az pont nem érdekelne más mit gondol.
2013. okt. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit szól. Ha rendezett körülmények közé érkezik a baba, akkor nincs ezzel probléma.

Engem is meg szoktak szólni, hogy ilyen fiatalon 3 gyerekem van, de én csak mosolygok, mert 32 éves vagyok, (és 28 voltam, mikor az első született) csak nem nézek ki annyinak.

2013. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%
Én is korán szültem, így ismerem a helyzetedet. A saját tapasztalatom az, hogy mindenki kioktatott, lenézett és nem vettek komolyan. A megnyugtató, hogy a gyereked mindenért kárpótol majd :)
2013. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Anyu is 18 volt, amikor szülte a nővéremet, és a mai napig boldog házasságban élnek apuval. :)
2013. nov. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%

Az,hogy mit gondolnak masok az az ok bajuk,ha meg van a baba szamara minden, biztos kapcsolatban elsz, akkor hajra.

Csak manapsag divat 30 evesen szulni. Ha eleg erett vagy egy gyerekhez akkor mindent bele

2013. nov. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
42%

A mai világban sokan korainak tartják, de egyébként nem az. Csak manapság divat 30 évesen szülni.

Ha van miből felnevelni, miért ne? Nem vagy már gyerek.

2013. nov. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyéni, hogy ki mikor érik meg rá, ha te 18 évesen érett vagy rá, és van miből eltartani, akkor hajrá. Én mondjuk ilyen koromban még nagyon gyerek voltam, sokat változtam 30 éves koromig, most értem meg a feladatra, de ez annyi mindentől függ.

Ha együtt éltek a pároddal egy ideje, akkor nem lesz gond.

2013. nov. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%
én is 18 vagyok és van egy gyermekem.engem is megnéztek leszóltak,sőt azt is megkaptam hogy sz*r anya vagyok.egy teljesen kivülállótól.mindent megadok neki,rendezett körülmények vannak.nem passzolom le csak ha megyek a havi nagybevásárlásra.ne törődj az emberekkel,ennyit nem érnek :) azelőtt megszólták akinek ennyi idősen nem volt gyereke akkor most is lehet gyereket vállalni :)
2013. nov. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

oo mindig elitélik az embert mindenért. ne törödj velük.

most a korai terhesség miatt ha elveteted azért. ha jol tanulsz stréber vagy ha rosszul bünözö.

a társadalomnak sose lehet megfelelni és ennyire nem is kell. elég ha a családnak és a szeretteidnek megfelelsz.mások véleménye meg ne érdekeljen.

korán jött a baba és? jobb mint 40évesen. megadsz neki minden szükségest szereted és neveled. ennyi.

2013. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

én erre azt szoktam mondani,hogy "mindenki söprögessen először a maga háza tájékán"! Tudod normális ember ezért nem fog lenézni szerintem..a nem normálisak meg azért néznek le,mert annyi problémájuk van,hogy örülnek ha másban is "hibát" találhatnak...ne törődj senkivel!én 22 éves vagyok feleség és lassan édesanya (tervezett baba!!!)és hidd el magasról lesza.om,hogy más mit szól ehhez! én így vagyok boldog,így érzem magam teljesnek és ez a lényeg :)


24 hkm

2013. nov. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!