Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai 18 évesen gyereket szülni?

Korai 18 évesen gyereket szülni?

Figyelt kérdés

Van rá esély, hogy terhes vagyok. Viszont a babát semmiféleképpen nem vetetném el.

Komoly kapcsolatban élek, és gond sem lenne, de félek, hogy mit gondolnának rólam az emberek.


2013. okt. 31. 21:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én is 18 évesen szültem az elsőt,rendezett körülmények közé,Apuka nagyon örült,elvett feleségül,vettünk egy kis takaros kertes házat,és belevágtunk az életbe! Nem bántam meg,azóta 3 gyönyörű gyerekünk van,csodás a házasságunk 14 éve kezdődött,és remélem soha nem ér véget....Sőt,tervezzük a 4. babát. Akkor is megköveztek az emberek,azóta is minden gyerekünk születésénél..ha megemlítem a 4. babát,már sikítva menekülnek... :D Engem,ill. minket viszont ez nem zavar.Becsülettel,tisztességgel neveljük Őket, és büszke vagyok hogy fiatal korom ellenére megálltam a helyem.Nem mennék nagyon bele,hogy mi az ideális kor az első baba születéséhez,de... szerintem ez teljesen egyén függő dolog.Van aki elbír huszon évesen is a gyermek vállalás terhével,és felelősségével,van aki 40 évesen érik meg erre.Én nem török pálcát senki felett,mindenki úgy alakítja az életét ahogy akarja.
2013. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
59%
Eggyet értek utolsó válaszolóval!Én 17 voltam mikor kisfiam lett pont akkor töltöttem majd lett egy lányom és persze mostvárom a 3.at és hogy elmongyam 27éves vagyok és nagyon jó érzés hogy én vagyok a legfiatalabb gyermekeim osztályába mármint anyuka,plussz én nem bántam meg sose!Imádom őket és hidd el sztem ennél szebb nincs ez tényleg így van kárpotólnak mindenért!Nekem is mondtak ezt azt de nem érdekelt sose!
2013. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
jo korban vagy a szüléshez
2016. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!