Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai 18 évesen gyereket szülni?

Korai 18 évesen gyereket szülni?

Figyelt kérdés

Van rá esély, hogy terhes vagyok. Viszont a babát semmiféleképpen nem vetetném el.

Komoly kapcsolatban élek, és gond sem lenne, de félek, hogy mit gondolnának rólam az emberek.


2013. okt. 31. 21:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
63%

OOO valaki le kellett, hogy pontozzon!!! Egyepkenttok mindegy...

Es igen csak most divat 30 evesen szulni!!!!

2013. nov. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Utolsó nem én voltam de nekem már a nagyszülőm sem szült 25 anyu meg 32. előtt szóval nem divat kérdése.
2013. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ja és házasok voltak.
2013. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Egyszerű nem kell másokkal foglalkozni. A lényeg hogy te boldog legyél. A többi ember meg ne érdekeljen. Semmi közük hozzá.
2013. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

73%-os:

Itt nem egy embert kell alapul venni.

Anyám is 28 és 32 évesen szült, de attól még nem ez volt akkoriban a jellemző.

Ha megnéznél néhány statisztikát, bizony látnád, hogy a gyermekvállalás egyre későbbre tolódik. Nyilván volt kivétel régen is, van kivétel most is. De ha nagyobb esetszámot nézünk, akkor ez a tendencia.

2013. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. nov. 1. 12:10
 17/23 anonim ***** válasza:
Pont a legideálisabb korban vagy gyereket szülni,nem korai még.
2013. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Pont a legideálisabb korban vagy gyereket szülni,nem korai még."


Nem már vagy,hogy érted. Nem korai 18 évesen de 25 évesen az?

2013. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, ha tényleg babát vársz akkor sok boldogságot kitartást és erőt neked.
2013. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz mit gondolnak rólad,18 évesen ha elég érett az ember akkor képes gyereket nevelni,tanulni és dolgozni is egyszerre,tehát ha elég felelősségteljes vagy akkor remek szülő leszel 18 évesen is,tudod csak mostanában divat 30-40 között szülni attól még,hogy divat nem túl jó pláne egészség szempontjából,hidd el elszólni mindenért leszólnak engem is pedig 21 éves elmúltam amikor született a fiam,anyagilag sem volt probléma,és stabil,komoly kapcsolatom volt együtt is éltünk,ne foglalkozz másokkal csak azokkal akik neked igazán fontosak.
2013. nov. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!