Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamák! Hozzátok...

Kedves Kismamák! Hozzátok fordulok, hisz ti a tapasztalataitok alapján tudtok nekem válaszolni?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 27. napomon, viszont ovum a 17. napon volt.(orvos nézte).Néha émelygek, a mellemen láthatóak az erek, viszont nem fájnak annyira mint szoktak.Enyhe mensis fájdalmam van, de ez sem olyan mint szokott lenni,feszitő érzés.És olyan mintha a csiklóm is feszülne.Sokkal feszültebb vagyok mint szoktam, hamar ideges leszek, és érzékenyebb vagyok.

Érezhetem ezeket a babától, vagy csak a mensi előjele?

Ja még annyi, hogy a méhszájam teljesen zárt és fent van.A hőm ma 37,2 napok óta.

Köszönöm a segítségeteket, és nagyon boldog babavárást kivánok Nektek!


2009. nov. 15. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez fele-fele esély. Inkább magadhoz kellene viszonyítanod, hogy mikor megjön, előtte hasonló tüneteid vannak-e.

A méhszáj zártsága és magasan való elhelyezkedése utalhat babára, nekem középen helyezkedett el és a nem várt napján lejött, határozottan emlékszem az érzésre, hogy mennyire elkeseredtem. Viszont másnap reggelre újra fent volt és úgy is maradt. Az "eredmény" a pociban. :)

A hőd is biztató, de ez is csalóka lehet.

Tudom nehéz türelmesen várni, de sajnos mást nem tehetsz.

Szorítok!

36 hetes km

2009. nov. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves Tőled!
2009. nov. 15. 12:00
 3/4 A kérdező kommentje:
És persze gratulálok a kicsihez!!!!
2009. nov. 15. 12:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire volt rendszeres a ciklusod, és mennyivel előtte volt görcsölésed. Nekem akkor lett gyanús, hogy terhes vagyok, hogy fájt ugyan a hasam, de nem görcsöltem annyira mint szoktam, és ez napokig eltartott, a 28. napon, a 29. napon...stb.

remélem nálad is ez a baba jele:-) Sok sikert!

2009. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!