Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasszurkát érzek, időszakos...

Hasszurkát érzek, időszakos hasmenésem és höhullámaim vannak. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
kb.2 hete volt egy kis rózsaszines pecsételésem is .3 nap mulva nem várom,szeretnenk mar babat.Kis szurkálásokat érzek a petefeszkemnél,és tegnap ejjel hol fáztam,hol folyt rolam a viz.Fáradékony vagyok,néha émelygek,de nem rohanok a wc-re meg ilyenek.Voltak valakinek ilyen tünetei terhesseg elejen?Néha mintha tüzelne a testem,a parom meg is jegyezte,mintha idöszakosan lennék lázas,neha vagyok forro.Köszönöm a válaszokat.
2013. nov. 3. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
lehetsz
2013. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem birtam ki csináltam egy 10es erősségü tesztet :((( Negativ lett....többet nem is veszek itthonra....pedig megfogadtam :(( Mondjuk még csak holnap van a nemvárt ..de már hányingerem is volt :(( Lehet beképzelem...a teszt már kimutatta volna ???
2013. nov. 4. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!