Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen elmennétek temetésre?

Terhesen elmennétek temetésre?

Figyelt kérdés
Nem olyan közeli rokon, de azért illene elmenni, de valahogy kicsit idegenkedem tőle.
2013. nov. 5. 15:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

én a keresztszüleim temettem el 5héten belül,egyértelmű volt h elmegyek!!!!

18 és 23 hetesen voltam temetésen! szerintem menj el nyugodtan! én nem tudtam volna otthon ülni :(((

2013. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elmennék.
2013. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen, azért kérdeztem, mert vannak babonák (mondjuk nem nagyon hiszek benne).

Meg ugye megviseli, felkavarja az embert.

2013. nov. 5. 16:48
 14/18 anonim ***** válasza:
31%
Egy ismerősöm (iskolatárs) temetése volt a terhességem alatt (akkor voltam olyan 26 hetes kb). Szerettem és elmentem volna ha épp nem várok babát, de nagyon féltem a sok állástól (egy helyben állva többször is rosszul voltam előtte és azóta is) és azért az elég ciki lett volna ha ott leülök valahova (plusz elég hideg is volt). Így nem mentem, és nincs lelkiismeret furdalásom sem, mert a baba fontosabb, mint valakiért a temetésén imádkozni, mikor lehet otthon vagy a templomban is, ugyanannyit ér.
2013. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
20%
Én is voltam temetésen mikor terhes(18 hetes)voltam,akkor kezdődött minden baj.Az állás miatt rosszul lettem,elájultam,bekerültem a kórházba.Utána párom annyira féltet,hogy jóformán egyedül nem mehettem sehova se,jobb volt így mert többször is rosszul lettem ahogy növekedett a pocaklakóm.Ha elmész a temetésre ne állj sokat.
2013. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos voltam amikor apám meghalt... hidd el nem lesz baj.menj nyugodtan. Részvétem
2013. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

nem kell állni,a ravatalozóba szinte mindenki ül! maximum a sírhoz már nem mész el,ha nem bírsz állni. én kibírtam 2szer is,nagy hassal és a legnagyobb melegben!

Ha közeli családtag,szerintem menj el. én is ugy voltam vele,h mindenképp elmegyek,max ha nem bírom akkor távozok.

De örülök h ott lehettem!

Részvétem!

2013. nov. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és köszönöm a válaszokat is.
2013. nov. 6. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!