Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babaruhákat kell...

Milyen babaruhákat kell vennem ha március végére vagyok kiírva?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le hogy miböl mennyi kell és hogy milyen méretü ruhát kell venni mert én nem tudom. Elsö baba
2013. nov. 8. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:

4-5 body, kb. ennyi tipegő, két kis sapka, kiskesztyű. Akkor még nem lesz kánikula, szóval legyen kis kardigán/pulcsi, és zokni, esetleg nadrág? is. Meg nyáladzó(előke) vagy 2-3 db.

Nem merek már megesküdni rá, de nekünk talán 56-os volt a legkisebb, de azt kb. egy hónap alatt kinőtte. De olyan is van., amin hónapot, vagy súlyt ír. Legyenek a legkisebből, az eggyel nagyobból, és akár az az utániból is, mert nagyon gyorsan nőnek :)

A védőnőd úgy is ad majd egy listát, hogy mit kell feltétlenül venned, azon felül meg úgy is te tudod, hogy milyen stílusban akarod felöltöztetni.

2013. nov. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

56-os 62-es hosszú ujjú body,rugi.Ha nem akarod mindig rugdalózóban legyen kell kis nadrág meg pulcsi,és azért márciusban és még áprilisban is tavaly hó volt,ezt előre nem lehet kiszámítani,vegyél neki mindenképp valami vastag kardigánt,vagy szőrmés pulcsit,vagy azt a meleg plüss rugit.

Nekünk volt 56os harisnyánk is 2 db,mi hasznát vettük.

Én kabátkából,pulcsiból 62es méretet venném,de ha nagy méretűnek saccolják majd a babát akkor akár abból a 68as is elkel.Az én lányom 2700grammal született,mi 3 hónapig is hordtuk az 56os méretet,viszont van olyan nagy baba,akire ez már születésekor alig jó.

2013. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem pl. nem adott a védőnő semmilyen listát, magamnak kellett összeállítanom, hogy mit vegyek....mi most a másodikat várjuk és szintén március a céldátum. :)


Body és rugi: 56-os méretű 7-7 db minimum. Szerintem a többi méretet ráérsz megvenni fokozatosan, mert nem tudhatod mennyit nő, és milyen idő lesz, mire belenő.

Pulcsi/kocsikabát: 2-3 db vastagabb, vékonyabb

Pléd/takaró: 2 db egy vékonyabb és egy vastagabb

Overál: ez lehet kelleni fog lehet nem, mivel akár -10 vagy +20 fok is lehet. Ebből elég 1 db, átlagos vastagságú és 62-es méretű legyen minimum.

Sapka: 2-3 db vastagabb és vékonyabb

Textil pelenka 15-20 db

2-3 db kiszokni, harisnya

Törülköző 2-3 db, gumilepedő 2-3 db

2013. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!