Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit hízott a 14. hétig...

Ki mennyit hízott a 14. hétig aki nem hízott probléma volt ez miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat hánytam és alig bírtam megenni valamit a 12. hétig de már eszem rendesen és szinte minden órában mégis fél kg-ot híztam 2-hét alatt amiből még veszítettem is mára pedig evés után mértek így vagyok most 52,2 kg de miért ment lejebb ha egyszer már rendesen eszek?Ha nem hízok a 18. hétig lehet baj kórház vagy ilyesmi? 2. baba lesz.
2013. nov. 5. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha egész terhesség alatt csak 5 kg hízol akkor sem fektetnek kórházba. Butaság, hogy ennyire hízni akarsz. Van aki a 30. hétig nem hízik egy grammot sem, van aki meg az elején hízik és utána nem. Változó ki mikor hízik. Egyél és igyál rendesen és akkor biztosan nem kell kórházba menned. Kórházba csak akkor küldenek ha a hányástól kiszáradsz, egyébként nem. Ha már jobban vagy és tudsz enni inni akkor nincsen semmi probléma. Anyukám is -4kg-mmal kezdte anno mind a 4 terhességét.
2013. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is mínuszban voltam, végül a kezdő súlyomhoz képest 9 kg jött rám. Négy hónapos a baba, és még nagyobb mínuszban vagyok. De eddig semmi gond nem volt.
2013. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel az első időszakot végig kellett feküdnöm, így sikerült kb. 1,5 hónap alatt 10 kg-ot híznom. A védőnő egyfolytában piszkál is miatta. 14+3hkm.
2013. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én első 12 hétben 6kg híztam. 12-20 semmit, 20-30 hét között 4 kg 30-39 hét között 1kg. Én soha nem hánytam, nagyon ritkán voltam csak rosszul, és végig zabáltam az egész terhességem, mondjuk én terhesség nélkül is bírok enni bőven. 60kg ról kezdtem most 71kg vagyok és 10 nap múlva szülök ha minden igaz (vagy előbb).
2013. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15 hétig 2 kilót híztam.
2013. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a 14. hétig 1kg fogytam igaz elkaptam az influenzát 3napig lázas voltam akkor 1hét alatt fogytam 2kg! De nem lett semmi baj a végén 20kg plusszal mentem szűlni!
2013. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 14 hetes és 2 napos,és eddig nem hogy híztam volna,még egy kilót fogytam is.Pedig,most aztán tényleg nem figyelek,arra,hogy miből és mennyit eszek.
2013. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Összesen 3 kg-ot híztam!!! (szóval gyakorlatilag fogytam vagy 7-et)

Az első 14 hétben hányós voltam, szóval akkor fogytam, utána sem lett túl jó étvágyam, amikor meg nagy lett a pocakom, akkor meg úgy nyomta a gyomromat, hogy hiába ettem csokit sütivel, akkor sem híztam... 3 kg-mal voltam több szüléskor, mint mikor teherbe estem. Mindezt

úgy, hogy a lányom 4200 g volt!!

Senki nem problémázott, mivel a babám szépen fejlődött. A pici elveszi, ami kell neki, köszönte szépen, begyűjtögette ő magának, ami kellett :)

Bár én nem voltam sovány típus, tehát volt miből fogyni azért... Nem tudom milyen magas vagy ehhez a súlyhoz...

2013. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az első terhességem első felében 8 kg-t fogytam. ebből 5 kg-t szedtem vissza a terhesség végére.

második babával túlsúlyról indultam, de most tartok 1,5 kg-nál (29 hét).

senki nem izélgetett miatta, sőt!

2013. nov. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 15. hétben vagyok, és 0 kg-nál tartok.

Sajnos sokat hánytam/hányok.

Az előző babámnál is így volt, és nem lett semmi baja.

2013. nov. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!