Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora méretű overált vegyek...

Mekkora méretű overált vegyek újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Gondolom ne 56-ost, hanem 62-est (3-6 hónapos), de ez nem lesz rá óriási? Overál legyen, vagy bundazsák?
2013. nov. 12. 12:38
 1/5 Tica0121 ***** válasza:
Nekem 48 centivel született a babám és az 52-es rucik is hatalmasak voltak rá. Most 57 centi, de a 62-es még mindig nagyon nagy rá. Én bundazsákot vettem neki ( [link] ), abban jól elvan, jó meleg is, és használhatod akkor is, ha kcist nagy! :) Én nagyon szeretem, könnyű ráadni és jól alá lehet öltöztetni.
2013. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám 51cm-rel született és 50-es overallját most nőtte ki, jelenleg 2 hónapos. Pár napja mértem a hosszát 54cm volt.
2013. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok, az overál nagysága a gyártótól is függ.
2013. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi is sokat használtunk bundazsákot. Az alá is tök jól fel lehet öltöztetni, be is tudod takarni... nem fog fázni benne.

Ha meg nagyobbat veszel most, akkor úgy is bele fog nőni, mert kb. 2-3 cm-t nőnek a babák havonta.

2013. nov. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sajnos 62-est vettem kisfiam 3 hónapos és 74-es rucikat hord többnyire, de van egy pár 68-as is. 3-6 hónaposat vegyél meg.
2013. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!