Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért kell még mindig ilyen...

Mért kell még mindig ilyen sokáig keresni a szívhangot?

Figyelt kérdés
32 hetes leszek holnap. Ma voltam védőnőnél és az én kislányom sosem engedi hogy meghallgassuk a szívét,mert vagy elmegy mire megvan vagy beleüt-belerúg. Ma is 5 percig kerestük,közbe mondta a védőnő hogy méri,ne izguljak,134 tökéletes,csak épp nem halljuk. De miért nem? Utánam felfeküdt egy 22 hetes kismama akinek egyből olyan szépen lehetett hallani. Miért van ez?
2013. nov. 12. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert utálja a babád azt a vacakot. Az enyém is utálja és menekül előle, 20 hetes kora után már nem is nézte a védőnő, mert éreztem ahogy menekül a babám előle, így én is utáltam azt a vacakságot. Mocorog rendesen és ez a lényeg. Majd 35 héttől hetente mehetsz CTG-re ott majd hallgathatod a babaád szívverését ép elégszer. 39hkm
2013. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

az én babám is arrébb csusszant, sőt, rugdosta azt a vackot... - ez a CTG-n rámszíjazott koronggal volt...

a védőnő valami II. világháborús mikrofonfélével nyomta a hasamat, na ott meg azért menekült, mert azt a vackot olyan erősen nyomta a védőnő a hasamra, hogy nem is csodálkoztam hogy arrébb ficcent a baba...

2013. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy menekül szegénykém,Uh-on is mindig a keze a fejecskéje előtt van vagy kapálózik. De azért nem értem mert 2 hete 1,5 kilóra becsülték,azért már nem olyan picike hogy csak úgy elbújjon. :)
2013. nov. 12. 21:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém közel 4kg -an is megoldotta a bujkálást hogy hogyan azt nem tudom. ...ügyesek ezek a babák:-):-):-):-)
2013. nov. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!