Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szenvedek a székrekedés...

Nagyon szenvedek a székrekedéstől, már fáj mindem. Elhasználtam egy glicerines végbélkúpot, a gyógyszerész azt mondta ezt szabad. De ő mégse orvos. Árottam a babának?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Patikákban kapható Tamarin lekvár kifejezetten erre a célra és kismamák részére kifejlesztett természetes alapanyagból előállított termék. Nekem az első terhességnél kellett szednem, minden reggel éhgyomorra 1 kanállal. Teljesen jó volt, mert nem hajtott, csak normálisan tudtam menni minden nap. Ez a szorulás, persze a vastabitól lett. Most nincs ilyen problémám a 3 terhességnél, pedig most is szedem a vasat.

35 km

2009. nov. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ugye ettől a hasfájástól, keménységtől, szélgörcsöktől nem lesz baja a babának??? Kicsit megijedtem, mindig elmúlt kis pihire a hasfájás, most olyan, mint egy érzékeny hordó. Nem is tudom, félek hogy a beleim rácsavarodak és összenyomják a babát vagy valami ilyesmi... Vagy attól, hogy "erölködtem" leválik a lepény, vagy mittudomén!
2009. nov. 18. 09:42
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne félj nem ártottál a babádnak én 25 hetes terhes vagyok a 3. babával glicerines kúppal élek nekem más nem segít ha nem vagyok terhes akkor meg hashajtó én kipróbáltam mindent semmi sem segített csak ez, azt mondta az orvosom hogy ilyen gyomrot nem látott még nem hajt meg semmi mindig is így volt már gyermekkoromban és tornázok meg müzli de semmit sem ér legalábbis nekem úgyhogy használhatod nyugodtan én már csak tudom
2009. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az a gond ezzel a glicerines dologgal, hogy hozzászokik a szervezet épp úgy, mint aki nem tud aludni csak altatóval.

Szerintem próbáld ki először a Tamarin lekvárt, nekem kifejezetten ezt ajánlotta a szülész orvosom. Nem lehet általánosítani az emberi szervezetre. Mindenkinél minden készítmény máshogy hat. Lehet, hogy Neked ez is segítene, akkor meg minek kezd rögtön drasztikus módon a kúppal.

No persze ez az én véleményem.

35 km

2009. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jól vagy?????
2009. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm jól. :) Éjjelente semmi baj nincs, reggel még úgyahogy elviselhető és estére bedurvul a dolog. Kipróbáltam a reggeli kefír+100%-os narancslét, fél órán belül volt produktum. Nem is engem zavar, illetve... attól félek, nehogy a babának is rossz legyen.

Köszi mindeninek mindent!

2009. nov. 19. 13:33
 17/17 anonim válasza:

"...félek hogy a beleim rácsavarodak és összenyomják a babát vagy valami ilyesmi..."

jesszusisten! tudod hol vannak a beleid és hol a baba?

2010. dec. 10. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!