Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Összesen kb. mennyibe került...

Összesen kb. mennyibe került - szülés nélkül - a terhesgondozásotok magánrendelésen? + mennyi volt a szülés? (Pesti árakra gondolok. )

Figyelt kérdés
Milyen vizsálatok voltak ebben az árban, pl. labor, integrált teszt, kombinált teszt, magzatvízvétel, UH, NST, szívhallgatás, stb., ill. ha esetleg valamilyen sürgős ok miatt, soron kívül behívattad magad a dokihoz? Köszönöm.
2009. nov. 17. 20:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

21:58-as vagyok. Mi is a Bolgárkerék u.-ban csináltattuk az UH-kat, így nem kellett külön 4D-re menni, és a 12. hetinél valóban ingyen volt hozzá a kombinált teszt.


Sajnos így összeszedve valóban soknak tűnik ez a 100.000 Ft, plusz még a szülésnél is a közel 80.000 Ft, (vagy akinek több), de ha elosszuk ezt 9 hónapra, akkor a havi átlag 20.000 Ft, aki megteheti, szerintem megéri. Legalábbis nálunk másra is elment volna, nem azt a 20.000-et raktuk volna félre. És a babának is megvettünk közben mindent.


Én a helyi sztk-ban egyszer voltam a terhesgondozó részén, az afp miatt, azt mondtam, hogy soha többet nem jövök ide: úgy felidegeltek.

A kórházban is sokszor olyan dokikat látok szaladgálni, hogy megilyedek még a látványuktól is, függetlenül attól, hogy lehet, hogy a legsuperebb orvos. Nekem fontos volt, hogy mosolygós és szimpatikus legyen a doki. Ezért ezt meg is fizetem. Dehát nem vagyunk egyformák!

2009. nov. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%
9-30 as vagyok,ne érts félre,én is megfizetném,ha lenne miböl.nem azért nem fizetek,mert nem ér annyit,én sem szivesen járok sztk-ba.szerintem örülj neki,h ennyi pénzed van,mai világban nem mindenkinek adatik meg,hogy sok pénze legyen,de attol még én is akarhatok gyermeket.mert,ha sok pénzt nem is de szeretetet,boldogságot,azt én is tudok adni neki.
2009. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én az összes vizsgálatomat az SZTK-ban végeztettem és abszolut meg voltam elégedve mindennel. Nevetséges hogy egy NST-ért ennyit kifizet valaki is, vagy a kötelező UH-k helyett 10 ezreket fizet. Magánrendelésre járok én is, de a vizsgálatok mind a kórházban történnek a saját orvosommal, teljesen ingyen!
2009. nov. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!