Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. heti uh-n mit néznek?...

18. heti uh-n mit néznek? Mekkora a babátok? Integrált tesztre megyek, most vagyok 16, de csak 2 hét múlva van uh.12 hetesen voltam utoljára.

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Furcsa. én is csináltattam integrált tesztet, a 12. héten csináltak UH-t és volt vérvétel. utána a 16. héten megint UH és vérvétel. most 19. hetes vagyok ( az integrált tesztem nagyon jó lett amúgy, 10 napon belül megjön az eredménye!)

DE! Fontos az UH a 16. héten, hogy meghatározzák a BPD-t (magzati koponya haránt átmérője), ami ha eléri a 35mm-t, akkor veszik le az AFP-t!!!!

Amúgy most van nagy labor ( teljes vérkép és vizeletvizsgálat), vércsoport és RH meghatározás, illetve virológiai vizsgálatok! Ezek megvannak, ugye?

Mindenképp beszélj az orvosoddal!!!!

Amúgy nem utolsó szempont, hogy te is bizti szerenéd újra látni az édes pocaklakódat és ha ügyes orvosod van, meg tudja mondani, hogy kisfiatok vagy kislányotok lesz! :-)

Boldog babavárást!!!!!!!!

2009. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Édi vagy! Voltam 16.héten vé
2009. nov. 18. 20:58
 3/4 A kérdező kommentje:
CSapó2 :) Voltam 16. heti vévér
2009. nov. 18. 20:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvadult a notim... Voltam 16. heti vérvételen, mert a védőnő azt mondta, hogy integrálttól függetlenül kell az AFP vérvétel. Ne is mondd, szétvet a kíváncsiság a bébink neme miatt! :) Nagyon köszi a válaszod! Boldog Babavárást!
2009. nov. 18. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!