Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmennétek ezért táppénzre?

Elmennétek ezért táppénzre?

Figyelt kérdés

31 hetes vagyok,úgy terveztem, hogy a 36.hétig fogok dolgozni.Most megállapította a doki, hogy a méhnyak megrövidült (C2000), és sok pihenést tanácsolt.

Nem tudom, hogy mit tegyek.Ti hogy döntenétek?


2010. jan. 13. 13:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen a munkád. Ezt Neked kell érezni, hogy kockázatos-e.
2010. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 13 hetes vagyok!És 11.héten ennyi volt nekem is az érték!De nekem nem mondtak semmit:(((((((Szerintem kérdezz meg egy másik dokit is!
2010. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lelkiismeret furdalásod lenne a későbbiekben,ha történne valami...

Én elmennék a helyedben,pihengetnék olvasgatnék,és gyűjteném az erőt a nagy napra.:)

2010. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

igen, en elmennek tappenzre! ha barmi bajotok tortenik sosem bocsajtanad meg magadnak! amugy meg mar ugysincs sok hatra, tehat nem art ha pihensz, mert utana ugysem fogsz egy darabig!

boldog babavarast! 31+2 km

2010. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Elöszőr is Gratulálok a babához:)

Én nem mennék dolgozni , már nem sok idő van a szülésig, én már ha ott tartanék biztos otthon maradnék erre a kis időre és jól kiphenném magam a nagy napra!! Most a legfontosabb a pihenés, és a koraszülés elkerülése a cél!! Ezt tartsd szem előtt, minél tovább maradjon benn a baba, annál jobb lesz neki mikor megszületik!!

Minden Jót kívánok nektek:)

2010. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem lenne kérdés! Ha a doki ezt tanácsolja, akkor tényleg pihenj inkább otthon, most a baba a legfontosabb!!!!

És hidd el erő is kell az első időkre. Egy 19 hónapos örökmozgó, eleven kislány anyukája.

2010. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a választ!

Gyönyörű babavárást, és babázást Nektek is:)

2010. jan. 13. 14:11
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!! Nekem 29. héten volt ennyi, a doki a 37. hétig javasolta, hogy csak és kizárólag pihenjek. Hidd el, nem éri meg kockáztatni. Még ha ülő munkát végzel is, a sok üléstől tovább rövidülhet a méhnyak. Csak a "vízszintes" segít.
2010. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is már elég korán lettem 2000-es, de nekem nem mondott ilyet, az igaz, hogy a 8. héttől "tápos" vagyok, mert terhesség elején rosszul voltam (hányinger, rossz közérzet, stb...), de én jártam terhestornára sokáig, sétáltam nagyokat, szerintem nem kell parázni.....ha ülő munkát végzel, akkor én nem mennék el táppénzre, 5 hét hamar elmegy.....39 hetes km
2010. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ign, mindenképp táppénzre mennék.
2010. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!