Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt más is így? Cukorterhelés...

Járt más is így? Cukorterheléses vizsgálaton a második vérvétel után kihánytam a cukros löttyit és a harmadik vérvételt, nem tudták megcsinálni. Ilyen esetben meg kell ismételni a vizsgálatot?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 17:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De mért nem lehet citromot? nekem lehetett!Nem ugyan azokkal a műszerekkel dolgoznak a korházakban?
2009. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
szia!nálunk sem lehetett citromot rakni bele,elöttük kellett meginnom,sőt maradt benne egy pici a pohárban,azt is kikanalaztatták velem.nagyon rosszul voltam tőle,de szerencsére nemhánytam ki.egyébként mindenhol mások a szokások.további boldog babavárást mindenkinek!30 hetes km
2009. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
MEGKÉRDEZTEM HOGY LEHET-E ÉS AZT MONTA A NŐVÉRKE, HOGY NEM. FOGJAM MÁR FEL RÁADÁSUL ELÉG DURVÁN MONDTA UGY HOGY NEM MERTEM VITÁZNI MEGITTAM NÉLKÜLE ÉS KÉSZ.
2009. nov. 19. 17:35
 14/16 A kérdező kommentje:
Nálunk a kórházba úgy működik a cukorterheléses vizsgálat: hogy reggel éhgyomri vérvétel utána cukros lötyi majd 60perc múlva vérvétel és utána 120perc múlva még egy.
2009. nov. 19. 17:44
 15/16 A kérdező kommentje:
Megérkezett az eredményem az éhgyomri eredményem 3.7 lett az egy órás 8.3 a 120percesre azt irták a beteg kihányta a glukózt és a 120perces mintavétel nem történt meg (a vizsgálat 14 napon belül nem ismételhető meg!)
2009. nov. 19. 17:52
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk sem lehet a cukros lötyibe citromlevet rakni:( én is kihánytam jövő7en megyek újra, de sztem megint ki fog jönni, mert nagyon nem bírom azt az édes löttyöt:( nálunk nem 1 óra múlva veszik le a vért, hanem 2 órát kell várni. én majdnem 1 óra után hánytam ki, de azt mondták, h nem lehet így levenni, h csak 1 órát volt bennem, mert minimum 2 óra a felszívódási ideje így meg kell ismételnem a jövő 7en:((

2010. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!