Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 7 hetesen megyek dokihoz...

Ha 7 hetesen megyek dokihoz akkor már valoszinű hogy szívhang is lesz?

Figyelt kérdés
Most vagyok 6 hetes és November 25 megyek dokihoz, mekkora lesz akkor már a pici?

2013. nov. 17. 18:41
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Most 7 hetes vagyok és 4 hetesen már elhalt, nem fejlődött
2013. nov. 26. 22:20
 22/36 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom:(
2013. nov. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Sziasztok ma elmentem egy másik dokihoz és ujjra megnézte és adott valami gyogyszert, pénteken felkel hívjam. Ha addig nem fogok vérezni akkor van remény mert semmi baja nincs csak 5,5 mm ahhoz képest hogy 7 hetes kéne legyen de ez változhat még, mert lehet hogy később fogant meg. Reményt adott a doki.
2013. nov. 27. 11:04
 24/36 anonim ***** válasza:
milyen gyógyszert adott? ami beindítja a vetélést? vagy miért kell tőle vérezni? remélem jól alakul minden neked
2013. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
kérdező:én is elvagyok keseredve, még nem tudják azt mndták biztos beteg.de hát ez nem válasz rá.ma fekszek be.barormira félek, most h megtudtam kellett a cigi is de az sem nyugtat.most úgy érzem, hogy nem is kell baba, nemvagyok jó anyának.:(
2013. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
kedves utolsó. tényleg nagyon sajnálom!ezért nem te vagy a hibás. nekem is volt júniusban egy spontán vetélésem. reggel teszteltem d.u.elkezdtem vérezni. a doki semmit nem látott azt mondta biztos terhesség volt de nem maradt meg. ugyan úgy éreztem mint te. nekem annyival volt könnyebb hogy magától távozott teljesen kiürültem. tudom hogy nem konnyu én is magamat hibáztattam minden hónapban teszteltem egy nap késésnél.én is lemondtam a babáról most pedig mikor nem is számítottam rá úgy voltam vele úgy is megjön erre pozitívat teszteltem. nem kell feladni te is ANYA leszel egyszer.
2013. nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Velem az van hogy ha elenne halva vagy gond lenne be kéne induljon a vetélés ezen a héten, de ha mégse akkor van esély rá hogy megmaradjon. E-vitamint és progesteront kaptam.Most türelmesnek kell lenni. Ahhoz képest hogy a tegnapi doki úgy kiakasztott ez a profeszor még adott reményt is.
2013. nov. 27. 13:22
 28/36 anonim ***** válasza:
kérdező:nekem is egy hete halott és nem indult be a vetélés. most kezdek görcsölgetni durvábban de most már csak kibírja holnapig! nekem barnázás volt de semmi gond nem volt , rá egy héttel már ne pulzált.de be sem indult neki talán.bízom benne h minden rendben lesz írj majd mindenképp h mi volt .szorítok, kitartást!
2013. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Sok sikert kérdező. majd írj mindenképp ha lesz vmi fejlemény. kedves utolsó neked meg sok erőt kívánok majd írd meg te is mi lett veled
2013. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
De neked mit láttak, mert nekem csak egy 5,5 mm petezsák féleség volt egy fekete pötty. A tegnap egy magándoki 3 mm mért ma a profeszor a korház-ban 5,5 és azt mondta hogy még nincs veszve semmi. Én nem értem ilyen pici korban hogy állapítják meg hogy elhalt a terhesség. Én ugy érzem hogy nincs baj csak későn fogant meg. Ja és Hüvelyi UH csinált.
2013. nov. 27. 15:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!