Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 7 hetesen megyek dokihoz...

Ha 7 hetesen megyek dokihoz akkor már valoszinű hogy szívhang is lesz?

Figyelt kérdés
Most vagyok 6 hetes és November 25 megyek dokihoz, mekkora lesz akkor már a pici?

2013. nov. 17. 18:41
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
na hát megvolt a műtét nem vészes ici picit fáj , bár műtét előtt beindult a vetélés.na azt a fájdalmat senkinek nem kívánom.semmit igazából 10.8 mm volt a baba és nem pulzált.elptt pár nappal ugyanakkora volt a méret.
2013. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
sajnálom. de legalább már túl vagy rajta :/ mennyi idős voltál ?
2013. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
köszönöm.igen túl.de többet ilyet nem szeretnék:( 7 hetes volt
2013. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Sziasztok az éjjel nekem is be indult a vetélés , reggel hívtam a dokim és azonnal be is rendelt nem fájt a hasam csak véreztem, egy fél óra múlva már meg is műtöttek, nem éreztem semmit mert elaltattak nem is tágitottak azelöt ,kb 15-20 perc alatt kész is voltam, és egy óra múlva már haza is engedtek mert nem volt semmi bajom. Egy fél óráig fájt a hasam de ennyi.Én is 7 hetes voltam.
2013. nov. 28. 19:27
 35/36 anonim ***** válasza:
sajnálom kérdező!mielőbbi gyógyulást neked is és egy gyönyörű egészséges babát:)
2013. nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
sajnálom:/ én is voltam ma jövőhét pénteken megyek uhra
2013. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!