Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok nekem segíteni hogy...

Tudnátok nekem segíteni hogy Miskolcon a szülészet mennyire jó. Valaki szült már ott? Nem tudtok egy jó orvos aki odafigyel, kedves és megvagytok vele elégedve?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első babám és izgulok. 6hkm

2013. nov. 18. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a semmeilweisben szültem februárban, nem volt fogadott dokim se szülésznőm. 36.héten elkezdtek fájásaim lenni bementem és sürgős császár lett a vége mivel a nyakára tekeredett a zsinór. Persze ez utólag derült h gond volt csak azt látták először h gond van a szívhanggal. De totál rendesek voltak. Dr. Szabó Zsolt és Dr. Csabai Tamás császároztak. A nővérek is a csecsmősök is nagyon aranyosak voltak.


Ő róluk hallottam és tudok ezt-azt :



Dr.Szabó Zsolt osztályvezető főorvos - helyettes szülész-nőgyógyász, aneszteziológus

ő róla írtam h ő császározott. Meg hozzá is kellett járnom rendelésre.



Dr. Hardonyi András főorvos


szülész-nőgyógyász, aneszteziológus - Sokan akarnak emiatt nála szülni, de neki is meg van az ára az tuti. Nem olcsón vállal főleg h nagyon be szokott leni táblázva.



Dr. Dudás Ernő főorvos, szülész-nőgyógyász, aneszteziológus - Róla sokat hallottam h nem a legmegbízhatóbb. Itt is sokan írták már h nem mindig veszi fel a telefont, és h emiatt ügyeletesnél kellett szülnie. Hát nem tudom valóban így van-e.



Dr. Hajas Sándor főorvos, szülész-nőgyógyász, neonatológus

Őt nagyon dicsérik többen is, személyesen nem volt szerencsém hozzá, de rengeteg jót hallottam róla.



Dr. Pócsi Tamás főorvos, szülész-nőgyógyász, gyermeknőgyógyász- ő hozzá jártam rendelésre ő volt a körzetis orvosom. NEm volt vele semmi h nem rendes, de nem szeret vizsgálni, egész terhesség alatt csak súlyt, vérnyomást nézett. Járt hozzá egy csaj neki ő volt a fogadott dokija és egy kicsit ő is panaszkodott h nem nagyon foglalkozik vele, olyan felszínesen megkérdezget és ennyi. Meg rengeteget késik a rendeléseiről. Ilyen 2 óra nem a világ...



Dr. Shittu Gafar szakorvos, szülész-nőgyógyász- egyik szobatársam orvosa volt. Minden nap ott volt többször is nála, de meg is van az ára neki ő megmondta 80ezer nála egy szülés. De oda is teszi magát az tuti.



Dr. Steirhoffer György főorvos, szülész-nőgyógyász - én őt tartom a legeslegjobb orvosnak az egész kórházban. Idősebb de a leglelkiismeretesebb. Számomra legalábbis



Rezidensek


Dr. Csabai Tamás


Dr. Dóka Zsuzsanna ő egy fiatal csajszi, aranyos volt ő is.

Remélem tudtam egy kicsit segíteni. :)

2013. nov. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jaj nagyon is köszönöm szépen.
2013. nov. 18. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Steierhoffer már nem vállal szülést, talán a legidősebb az osztályon. Ha még nem ment el végleg nyugdíjba. Többeket is hallottam panaszkodni miatta. Volt egy lány, akit előre elvállalt, aztán mikor be kellett feküdnie a terhespatológiára, akkor közölte vele, hogy mégsem vállalja. Én nem vagyok a nagy közösségi háló tagja, de a szobatársaim mondták, hogy elég ott megnézni a feltöltött képeit... Negatív!!!

Nekem Szalmás Attila volt a fogadott orvosom. Nem mondom, hogy előzőleg a legodafigyelőbb lett volna, de a szülőszobán és a műtőben (császár lett a vége) maximálisan profi volt. Mindent kézben tartott, nem kellett félnem mellette. És ez a legfontosabb! Egy intelligens orvos, kissé laza stílusú, amit annak idején nem feltétlenül díjaztam, de végtére is nem pszichológusként, hanem szülészorvosként vállalt. Ha még egyszer választanom kellene, újra őt választanám.

Közel két hetet feküdtem szülés előtt az osztályon, minden orvossal találkoztam ez idő alatt. Voltak szobatársaim, akikkel sokat törődött az orvosuk előzőleg, de a szülésre több órás késéssel ért csak be, mások meg "nem nyúltak" az anyukához, hiszen orvosa van,aminek az lett a következménye, hogy a baba súlyosan károsodott, mire megszületett.

Akiket még jó szívvel ajánlhatok, az Szemán főorvos és Gubás Péter.

Persze, mint minden embernek, ezeknek az orvosoknak is van jó meg rossz napjuk, jobb és rosszabb kedvük, és talán kicsit szeszélyesebbek is (lehetnek), mint mi... :)

2013. nov. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, szinte minden heten indul egy ilyen tema, tehat a valaszok kozott keresgelve talalsz aktualisat. En magam is kb. 2 hete irtam le egy csomo mindent, ezert most nincs kedvem.


Annyit neked is leirok, hogy Hajas egy durva allat, Shittu is mogorva egyesekkel, Hardonyi bar vezeto, de sokan nem szivlelik mert sajatos stilusa van.


Sztem menj el az sztk-ba egy par dokihoz es beszelgess el veluk barmirol, vagy talalj ki egy problemat. Amelyik a legszimpibb, ahhoz kezd el jarni. Ha van penzed maganra, ott meg jobb, nem kell kamu indok.


Miskolcon amugy ugy tudom most mar csak 2 szuleszet van, a vasgyari bezart. A fenti orvosok a semmelweisben vannak. A honlapjukon van fent video a szuleszetrol, amit nemregen ujitottak fel. Van nyilt nap.


Ha olyat szeretnel, ahol van ujszulott osztaly, akkor a szentpeteri kapuba kell menned.

2013. nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Dr Szabó Zsolthoz senki. Csak a pénz kell neki minden vizitkor tartja a zsebét de hozzád se szól csak ha fizetsz. Tudomásom van róla mikor nemi erőszak miatt vittek oda valakit rendőrök a papírt se úgy írta meg mint kellett volna mert nem az igazat írta meg mert ő nem fog bíróságra járkálni.
2019. aug. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!