Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinél hamar kinyílt a méhszáj...

Akinél hamar kinyílt a méhszáj a terhesség folyamán, annál a következő terhesség is így zajlott?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem,az elsőt meg is szültem a 37. héten, de a 2.-at csak a 40.-en, ott végig jó volt a méhszáj.A harmadiknál megint hamar kinyilt.Minden terhesség más nemtől függetlenül.
2013. nov. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. nov. 19. 13:15
 3/9 anonim ***** válasza:
_Nekem egyiknél kinyílt a 34.héten, másiknál csak 40hetesen, a szülés beindítása után.
2013. dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
beszéltem egy kismamával míg vártunk az orvosomra ő neki a 18. héttől ki volt nyílva az egyik méhszája és időben szűlt a másodikkal még terhes volt 34 hetes volt akkor mikor beszéltünk 3 hete :)
2013. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy kolléganőm első babájával 24. héten már nyílt, a másodikkal viszont nem akart még 40. héten sem nyílni.
2014. febr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sogornomnek nyilt 29.hettol 6 hetig fekudt korhazban vegul 38 hetesen szult azt hiszem. De neki mondta is a doki h minimum 5 evig ne probalkozzon babaval mert nincs rendben a mehszaja vagy nem is tudom h mondta mert a kovetkezo babat valoszinuleg ki se tudna hordani addig ameddig muszaj lenne, igy is nagyon megszenvedtek h bent tartsak. De naluk a csaladban ez vmi orokletes lehet mert qz anyukaja ugyanigy volt csak o hamar ujra teherbe is esett es az occset kb 30. -hetre szulte meg. Csak nagyjabol tudom leirni amire emlekszem h mondta szerencsere nincs tapasztalatom konkretan.
2014. febr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél 34 hetesen, a másodiknál 24 hetesen. Mindkettő 38 hétre született.
2014. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, 5 gyerekük van. Mind az 5! terhességét végig kellett feküdnie, a 36. hétig, mert nyílt a méhszája.
2014. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 5. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!