Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy idegesítenk...

Miért van az, hogy idegesítenk a kutyáim 33 hetes vagyok?

Figyelt kérdés

33 hetes terhes vagyok és kb a 26-27. hét óta azt veszem észre magamon, hogy imádom szeretem a kutyáimat de annyira idegesítenek, hogy nem igaz, a Stafford shire terrier állandóan szökik meg hisztizik, a francia bulldog meg állandóan ijesztget meg állandóan nyalja magát amivel az agyamra megy a másik 2 kutyám meg elvan azok semmi számomra "rosszat" nem csinálnak.

Azon is gondolkoztam, hogy eladom őket de nincs szívem másra bízni vagy másnak oda adni őket, de tényleg annyira felmérgelnek, hogy csak kiabálok velük! de ez nekik se jó meg nekem se....

csak az a baj, hogy azt hiszik nekik minden szabad



2013. nov. 19. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok. Velem is ez van. Az is ingerel, ha a kutyusom odajön hozzám, hogy simogassam meg. Védőnő szerint beindult a fészekrakó ösztön és ilyenkor csak a babára tudunk gondolni. Azt mondta, hogy hamarosan elmúlik.
2013. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hormonok. Nehogy ezért eladd őket, el fog múlni. Próbálj azért mély levegőket venni, mielőtt elkezdesz velük kiabálni.
2013. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 23heets vagyok, nálam nincs ilyen, kíváncsi vagyok, hogy lesz-e, de még, ha igen is, eszembe nem jutna eladni őket :) Nálad is csak pillanatnyi ez :)
2013. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A francia bulldog most húzott fel éppen lekiabáltam hogy fejezze be amit csinál erre bement a fürdőbe és belemászott a zuhanyzóba az istennek nem tudtam kitessékelni erre kifújtam a levegőt szépen megkértem jöjjön ki kijött erre kinyitottam neki az ajtót h mennyen ki az udvarra vissza ment a fürdőbe megint eljátszottam vele most kiment de rosszul vagyok rendesen síró görcsök jönnek rám, emrt azt hiszik nekik mindent szabad, egy rohadt sarokülőt nem tudtam úgy betenni a konyhába hogy ne basszák össze azzal h felmászkál rá mert biztos neki van odarakva már egy rossz törölközöt is ráterítettem h ha még is úgy dönt éjszaka h felmászik akkor legalább azon feküdjön ne retkelje össze hát azt meg mindíg leráncigálja aztán úgy fekszik fel nem hiszitek el mennyire elegem van, hogy takarítsak utánnuk mert hogy ő panel kutya volt mielőtt hozzánk került és hogy ő fázik...

de az a baj a garázsba se tudom őket kitenni mert ott meg rengeteg cuccunk van és biztos, hogy szétszednének mindent...

2013. nov. 19. 15:00
 5/10 A kérdező kommentje:
arról nem beszélve, hogy állandóan körbehugyozza a mosógépet meg körbe okádja mikor feljön a sava mert nem jelez h neki gyíkja van természetes dolog h meleg van nem megy ki idebent okádik meg hugyozik éppen szarni nem szarik idebent pedig szobatiszta és ezt sem csinálja mindíg ha csak párom van itthon vele is ugyan úgy megcsinálja pedig ő egy rossz szót se szól a kutyákhoz, szóval még azt se lehet mondani, hogy bosszúból, csak szerintem az előző gazdája ráhagyott dolgokat és azt hiszi h ezt mi is megengedjük, pedig már lassan egy éve h nálunk van még nem is tegnap hoztuk hogy ne tudja h mi hogy van nálunk
2013. nov. 19. 15:05
 6/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

"...lekiabáltam hogy fejezze be amit csinál erre bement a fürdőbe és belemászott a zuhanyzóba..."

Ne haragudj, de előttem van a kép, ahogy bemászik és annyira jót nevettem.

Komolyra fordítva a szót, próbáld ne felhúzni magad, ők csak kutyák, nem direkt bosszantanak és még egyszer kérlek, el ne add őket. Nekünk egy mopszunk van, hát ő is tud alkotni. Ellenben a 1,5 éves fiamnak mindent eltűr, együtt játszanak, egy áldott jó lelkű kutya. Gondolj arra, hogy milyen jó lesz, ha a babád majd együtt játszik a kutyákkal, hogy megtanítják, hogyan szeresse az állatokat. Ez sokkal fontosabb, mint hogy most rosszalkodnak időnként.

2013. nov. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, tudom hogy pillanatnyi, meg írtam is h nem lenne szívem oda adni másnak, csak annyira idegesít tényleg, hogy egyszerűen nem tudok semmit anélkül csinálni h ne legyen láb alatt valamelyik... vagy ne idegesítsenek fel valamivel, mert mondom azt hiszik sokszor h nekik mindent szabad, egyébként páromma lmegvan beszélve, hogy ha a gyerekhez úgy állnak a kutyák hogy bántják, morognak rá vagy megpróbálnak a kicsiben kárt tenni akkor viszont oda fogom adni őket valakinek de csak abban az esetben mert én nem vagyok az a fajta aki láncra veri őket vagy bezárja 2 négyzetméterre, mert a garázs is úgy van megcsinálva h van az ajtón kutya ajtó ami most bevan zárva h sok cuccot kitetünk de nekik ott van elvileg a helyük és a kutya ajtón ki be lehet szaladgálni
2013. nov. 19. 15:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Tartsd meg a kutyáidat, a 2 meg nem lett megnevelve,tanitva és minden meg lett engedve, nem szobatiszták vagy keveset foglalkozol velük.hormonok is,meg sok idegeség babának se árt.
2013. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
itt csak a bulldogról van szó szobatiszta az összes kutyám a bulldog is az sak mikor fázik akkor úgy dönt h ő nem szól és amúgy is az 5 évet töltötte augusztusban és februárban került hozzám... egy makacs 5 éves kutyába próbálj már egy olyan dolgokat belenevelni amik ezelőtt 4.5 évig megvoltak neki engedve, hogy nem szabad, mert ha ő lenne egyedül kutyám akkor oké mond azt h nem foglalkozok vele azért nem szobatiszta de az 3 hónapos kiskutyánk teljesen szoba tiszta és az éjszaka közepén is ugat ha neki WCzni kell mert arra tanítottuk meg ez a nagy marha meg nem képes rá mert ő ha úgy dönt h nem akkor nem... és az alőző gazdája is írta, hogy sajnos ilyen mert ott olyan környezetben nőtt fel h a férfi aki a gazdája volt sokáig külföldön tartozkodott hónapokig és addig a feleségével volt otthon a kutya és akkor volt egy kicsit jobban figyelve rá ha otthon volt a férj szóval ezt nem én basztam el ez az eggyik a másik meg az, hogy azon kívül mikor rátör ez az önfejűsködés mert ez nem állandó csak időszakos és nem is tart 2-4 napnál tovább azon kívül semmi baj nincs vele... ez kb olyan nála mint a nőknél a menzesz...
2013. nov. 19. 15:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Márciusba költöztünk kertes családiba addig panel volt 3kutyával. Én 34 hetes vagyok most. A kutyák ki lettek paterolva az udvarra mikor megjött a jó idő és az előtérben aludtak. De mivel lassan jön a bab és fűteni is kell így le lettek szoktatva a kazánházba. Én sem viselném el a házba őket, a sok szőr meg kosz amit az ágyba is behordtak ha felugrottak. Volt hiszti meg miegymás hogy kinn kell aludni, de megszokták.
2013. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!