Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 nap alatt hányszor és...

1 nap alatt hányszor és mennyi ideig csuklik a baba a pociban? Mert nekem, van olyan, h 1 nap akár 3szor is. Ez normális állapot?

Figyelt kérdés
34 hetes km
2009. nov. 19. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, normális. Nekem reggelente szokott csuklani, meg néha délután is, de inkább csak a napi egy van meg.


32 hetes km.

2009. nov. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Teljesen normális. nálam volt olyan, hogy elkezdte, jött 2-3 perc szünet és újrakezdte. Nem kell félni a csuklástól. Minél többet csuklik, annál jobban fejlődik a tüdeje! / a mindennapi 3szoros csuklás már lehet baj, de még sehol se olvastam ilyent, szóval szerintem a csuklás csakis jó jel lehet :)/

2009. nov. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lanyok, ne haragudjatok, hogy csak igy ide irok de nekem nem csuklik a babam, legalabbis nem erzem, hogy csuklana. Vajon minden rendben van a kis tudejevel, gyomraval? :( 26 hetes kismama vagyok.
2009. nov. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1-2 szer érezned kellene... olyan, mintha rugdosna, cak ütemesen teszi.... A csuklás ahhoz kell, hogy a tüdő rendesen fejlődjön , meg a léghólyagocskák benne.
2009. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
SEmmi gond a 3x-os csuklassal, az en kisbabam is vagy 3x-4x csuklik, teljesen normalis, babaktol fugg hanyszor csuklanak, ez azt jelenti, hogy kepes a taplalekfelvetelre es a tudeje is jol mukodik. Utolso valaszolonak, nalunk a 24. hettol indult be a csuklas, de ez nem mervado, gondolom par het mulva te is erezni fogod a pici rangatozasokat.
2009. nov. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is sokszor csuklott a pocakban, hát ez idekint sem változott! :D

Teljesen normális!

Sok boldogságot!

2009. nov. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

09:45-os vagyok, akkor megproballok jobban odafigyelni hatha az en babam is csuklik.

Nagyon szepen koszonom a valaszt es megegyszer elnezest kerek a kerdezotol, hogy igy belepofatlankodtam a kerdesebe.

Mindenkinek boldog babavarast.

2009. nov. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A mi babánk is csuklik, bár ö különbözö idöszakokban. Van hogy reggel, de elöfordult már, hogy este csuklott jó nagyokat. És tényleg olyan lüktetö érzés, mit ahogy azt az elöttem szólók irták. 33 hetes km
2009. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A 26 hetes kismamának, lehet, hogy pár nap múlva Te is fogod érezni, én sem túl régóta érzem, kb. 26-27 hét körül vettem észre.

Naponta 1-2-szer szokott csuklani és max. 2-3 percig.

28 hetes

2009. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

az én babámat sem szoktam érezni csuklani. 1-2 alkalommal előfordult, hogy túl ütemesen kocogtatta a hasfalamat, mintha csuklana, és minden egyes csuklásnál beütné a fejét a pocakomba. De elég lent éreztem, azt hittem, már be van fordulva, aztán kiderült, hogy mégsem. Szóval abban sem vagyok biztos, hogy a fejecskéje hol van.

30 hetes kismami

2009. nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!