Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januarra kiirt kismamik,...

Januarra kiirt kismamik, mikor kezditek a babaruhak mosasat, vasalasat? Mikor allitjatok ossze a korhazi csomagot?

Figyelt kérdés
Koszonom szepen!!!
2013. nov. 21. 07:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Nekem is nagyon csíkos a hasam,de engem sem érdekel.Ennyit megér :) Meg még sokkal többet is :)

Képen nem látszik.

[link]

2013. nov. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Kedden, vagyis 30+6-on voltam dokinál.

1800 grammra saccolta a doki a babám súlyát.


:)

2013. nov. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltam a 32. heti uhn 1800 gramm a kicsikem :)
2013. nov. 26. 11:36
 24/34 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tegnap voltam, 31. héten, 1680 gramm a legényke. :)


Elkezdtem a mosást, még a múlt héten, rájöttem, a babaholmik rendezgetésében az egyik legunalmasabb mozzanat a textilpelenkák vasalása. :)

2013. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Igaz nektek sem mondta a doki,hogy kicsi a baba sùlya? Nekem a védőnő és a doki is azt mondta,hogy 32 hetesen 1700-1800 gramm közt kell lenniük,de két szomszéd is a fejemhez vágta,hogy ezigen,jò kicsi az a gyerek.... Hát azt hittem lecsapom.
2013. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Nem, nem mondta, SOT azt mondta, hogy ez a suly pont megfelelo. Ez normalis, ez utan fognak csak igazan noni.

En is kimostam es kivasaltam a babaruhakat. Ezen a heten allitom ossze a korhazi csomagot!

Tenyleg a textil pelusokkal van baj:D

2013. nov. 26. 12:22
 27/34 A kérdező kommentje:

Normalis ez a suly a doki mondta, hogy 1700-1800 gramm kell legyen a 32. hetben. Meg csak ez utan fognak noni.

Nekem is a textilpelenkakkal van bajom:D

En is kimostam es kivasaltam mindent! -nagyon jo erzes a babacuccokkal bibelodni :D

2013. nov. 26. 12:29
 28/34 anonim ***** válasza:

5,22 válaszoló vagyok.


Mennyi babaruhátok van,hogy már elkezditek mosni, vasalni?


A kiságy össze van már szerelve?

2013. nov. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Nekem sok van, mert sok maradt a kisfiamról, de mind vékony, vettem hozzá vastagabb rugikat is. Ezeket még nem kezdtem el mosni, csak tessék-lássék átnéztem.

A kórházban, ahol szülni fogok, úgy néz ki, jobb, ha viszek saját ruhát a babának, az kb. 4 body, 4 rugi, aztán valamiben itthon is kell lennie. :)


Eddig én csak a lepedőket, törölközőket, textilpelusokat mostam ki, és a pelusokból még van vasalni való.

Nem is a mosással van a gondom, mert a gép megcsinálja, hanem a teregetés-szárítás. A sok bébicucc mellett ott az örök koszolós Tazmán ördögöm, ma is lement két mosás, két szárító tele, babaholmit végképp nem tudnék hová teregetni. :)

Vasalni nem is szeretek, és gyorsan elfáradok benne, megfájdul a derekam, kb. 1 óra a kapacitásom, így az lassan megy. :(

2013. nov. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

En minden babaruhat kapta, ismeostol. Teli a babaja neki is , csak mar mindjart 1 eves.

Hat eleg sok van de tobb meret. En nekifogtam, mert jobbnak latom ha megvan minden. A kisagyat ma allitottuk fel.

2013. nov. 27. 11:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!