Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januarra kiirt kismamik,...

Januarra kiirt kismamik, mikor kezditek a babaruhak mosasat, vasalasat? Mikor allitjatok ossze a korhazi csomagot?

Figyelt kérdés
Koszonom szepen!!!
2013. nov. 21. 07:11
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Én január 10,re vagyok kiírva :) Más majdnem kész a mosás,kórházi cuccost méég össze se pakoltam ,de jövőhét elejére remélem már mindennel kész leszek.3. baba lesz én eddig egyik gyereknél se vettem észre,hogy beindult a szülés!Remélem most észre veszem időben!Amit minden első babaváró anyukának ajánlok az a matrac védő :) Nekem volt olyan hogy bepisilt olyan lett az ágy a matrac és hajnali kettőkor sikáltam majd hajszárító :D Végül babakocsi mózes részében szundizott :) Szóval megéri megvenni aki még nem tette meg!
2013. nov. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Gratulalok a gyerekekhez es az erkezo kis csoppseghez is.

Neked hany grammosra saccoltak a babadat?

2013. nov. 29. 13:02
 33/34 anonim ***** válasza:
30. héten 1600gramm :) De ez csak sacc elsőnél kicsinek mondták olyan 2800grammra becsülték 1 hét múlva 3900grammal és 59 cm született.Másodikat nagynak 4kg fölöttinek és 3550grammal és 55 cm született,szóval ebből még nem lehet tudni:)Nagyjából sejtik a méretet ,de +- 500grammot simán tévedhetnek!
2013. dec. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Gratulalok a gyerekekhez(!!!!
2013. dec. 9. 15:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!